Masážní oleje rostlinné a parafínové | velvesa.cz

Masážní oleje

Masážní oleje jsou nejpoužívanějším a nejoblíbenějším masážním prostředkem. Díky jejich přirozené mastnosti a dobrému skluzu se jimi dobře masíruje a pokožka je výborně snáší.

Ohřívače olejů umožní provádět masáž olejem teplejším jako lidské tělo. Svaly se rychleji zahřejí, klouby se uvolní, účinné složky oleje se rychleji vstřebají do tkání a masáž je účinnější.

Minerální oleje reprezentované značkami Tomfit, Rival, EMSPOMA a Yamuna poskytují výborný skluz a pestrou paletu účinků. Vyberte si neutrální parafínový olej nebo zvolte olej s vůní. Extrakty z léčivých bylin, esenciální oleje a parfémy dodávají minerálním olejům nejen příjemnou vůni s relaxačním účinkem na tělo i mysl, ale zabezpečují i ​​účinek podle vybrané ingredience. Minerální oleje se vsakují do pokožky méně než rostlinné oleje, proto při nich potěší i nižší spotřeba.

Rostlinné oleje jsou buď směsí olejů vylisovaných z částí rostlin, nebo jde o čisté oleje z jednoho druhu rostliny lisované za studena. Jsou výbornou volbou pro pokožku, zejména pro relaxační masáže. Zklidňují, vyživují a pěstují pokožku i pleť. Mnohé z nich jsou vhodné pro děti již od prvních dnů po narození. Stejně jako minerální oleje i rostlinné oleje se obohacují éterickými oleji, výtažky z bylin a parfémy. Olej jako nosič umí dostat účinné látky doplňkové ingredience do pokožky a hlouběji k tkáním.

Olejové extrakty jsou koncentrované výluhy léčivých bylin v rostlinném oleji určené k účelovým druhům masáže dle typu bylinek, které byly v oleji macerované.

Hořčíkový olej není olej v pravém smyslu slova. Jde o roztok nasycený hořčíkem (magnézium), který se po aplikaci na pokožku umí rychle dostat hlouběji do tkáně a dodat jí prakticky okamžitě chybějící hořčík. Působí proti křečím, hlavně v oblasti lýtek a stehen.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 253 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 253 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací