Masážní židle

Profesionální skládací masérské židle s kovovou nebo dřevěnou konstrukcí vhodné pro masáž a rehabilitaci. Židle na sezení pro maséra, terapeuta, lékaře, kosmetičku.

Nejčastějším problémem, se kterým se klienti obracejí na maséra je bolest zad, hlavně v oblasti šíje, způsobená sedavým způsobem života, například při práci za počítačem. Masáž na masážní židli umožňuje masérovi dobrý dosah na zcela uvolněné svalstvo šíje a krku.

Masážní židle jsou pohodlně čalouněné a jejich jednotlivé části se dají výškově nastavit. Přizpůsobí se tak klientovi každého vzrůstu. Židle mají dynamickou nosnost až 130 kg.

Po sestavení nezabírají mnoho místa a snadno se přenášejí v pevné přenosné tašce, protože v závislosti na typu konstrukce váží 8,5-9,7 kg. Jsou praktické pro mobilní maséry a pro office masáž na židli.

TIP: Chcete vědět více o office masáži na masérské židli nebo o tom, jak vypadá práce mobilního maséra?

Nabízíme i židle k sezení s pevnou nebo nastavitelnou výškou sedu a klekačky. Praktické, měkce čalouněné židle vhodné k masérským lehátkům, pro kosmetičku, fyzioterapeuta, do ordinace lékaře. Při masáži obličeje, při reflexní masáži nohou a při mnoha jiných terapiích a ošetřeních terapeut sedí. Židle poskytují pohodlné sezení, příjemný design a barvu koženky sladěnou s barvou masérského lehátka.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 7 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 7 produktů