Masážní přístroje a pomůcky

Masážní pomůcky a elektrické masážní přístroje a vaničky na masáž těla, zejména zad, šíje a nohou.

Jaký masážní přístroj nebo pomůcku si vybrat?
Promyslete si, které části těla si chcete masírovat, jestli chcete elektrický přístroj nebo pomůcku, která elektřinu nepotřebuje a v neposlední řadě uvažte, kolik chcete investovat. Dobře si prostudujte popis u elektrických přístrojů, abyste si byli jisti, že vám vyhovují funkce, které vybraný typ přístroje nabízí.

S masážními přístroji si můžete dopřát příjemnou masáž těla a relax nejen v pohodlí domova, ale také v práci nebo na cestách. Menší masážní přístroje a masážní pomůcky jsou vhodné na cesty, do kanceláře a na domácí masáž šíje nebo nohou.

K masáži nohou poslouží i masážní vaničky, ve kterých si vaše nohy odpočinou v perličkové koupeli kombinované s masáží.

Většina masážních přístrojů disponuje i infračerveným zářením, které prohřívá svalstvo do hloubky a znásobuje tak účinky masáže, například masážní přístroj praktické velikosti s infračerveným vyhříváním BEURER MG 21. Masážní podložky jsou určeny pro masáž vsedě a ocení je například profesionální řidiči, protože některé typy jsou použitelné i v autě.

Masážní polštáře jsou určeny pro shiatsu podobnou masáž křížů a krku. Vibrační masážní přístroje jsou vhodné pro masáž proti celulitidě.

Masážní pomůcky jsou malí a praktičtí pomocníci, se kterými si rychle a jednoduše pomasírujete hlavu, šíji nebo reflexní body na nohou. Taková masáž uleví při stresu nebo pocitu těžkých a oteklých nohou.

Masážní přístroje a pomůcky jsou dobrým tipem pro užitečný dárek, který potěší a posílí zdraví a imunitu obdarovaného.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 28 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 28 produktů