Adjustační ponožky

Adjustační ponožky jsou terapeutická pomůcka se speciálním tvarem, mají otevřenou přední část a 4 všité oddělovače prstů. Jsou vhodné pro dospělé i pro děti.

Při správném používání adjustační ponožky pomáhají při bolestech a únavě prstů a chodidel, které vznikají při zátěži nohou delší chůzí, stáním, úzkými botami, při nošení vysokých podpatků, otocích nohou v teplém počasí a podobně.

Adjustační ponožky jsou doporučeny i fyzioterapeuty a pedology jako doplňková léčba cvičení při problémech chodidel jako kladívkové, křivé či k sobě stlačené prsty, vbočený palec (hallux valgus), ploché nohy nebo bolestivé paty.

Nejsou určeny pro běžné nošení v botách nebo pro chůzi, podle návodu se nosí vždy v klidu, když sedíte nebo ležíte a nezatěžujete nohy. S nošením začíná postupně, od pár desítek minut denně až po celonoční nošení.

Adjustační ponožky se vyrábějí s vysokým podílem bavlny a ve více barvách. Vyberte si správnou velikost pro svoji nohu a při výběru barvy se řiďte svými pocity, abyste adjustační ponožky rádi pravidelně nosili.

skrýt popis
Kritériím odpovídají 3 produkty
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídají 3 produkty