Sport a fyzio

V této sekci naleznete produkty, které se starají o prevenci a tlumení bolesti svalstva, kloubů a šlach a regeneraci po úrazech, operacích.

Tejpování, ať už pružnými kineziologickými tejpy nebo pevnými či polopružnými tejpy patří do sportu, sportovní medicíny a rehabilitace obecně.

Oblíbenými přípravky proti bolesti jsou masti a balzámy s obsahem mentolu, methyl salicylátu a bylinných výtažků jako thajská mast Namman Muay, Medistik nebo tygří balzám. Jsou univerzální a pomáhají připravit tělo na těžší fyzickou aktivitu, předcházet křečím z únavy svalstva a uvolnit svaly, šlachy a klouby po námaze. Při jejich aplikaci se rychleji vstřebávají modřiny a hojí se pohmožděná tkáň. Při masírování se používají k uvolnění svalových spasmů a bolestivých míst.

Široká je nabídka rehabilitačních pomůcek. Naleznete v pěnové válce na masáž a cvičení, podložky na cvičení, nářadí na cvičení jako míče, odporové gumy a pomůcky na masáž automasáž a regeneraci – masážní ježci, vibrační pistole, balanční podložky a podobně.

Pro fanoušky cvičení Spirální stabilizace páteře máme nejen lana na SM-systém, ale i jiné pomůcky pro tento typ rehabilitačního a posilovacího cvičení a zároveň i množství literatury, CD a DVD s cviky.

Pro sportovce a sportovní kluby dodáváme praktické pomůcky k okamžitému ošetření zranění svalů a šlach. První pomoc při menším sportovním zranění zahrnuje hlavně rychlé ochlazení zraněného místa. V rámci rehabilitace nabízíme praktické bandáže.

Pokud často cestujete se sportovním týmem nebo za klienty na masáže, určitě vás zaujme nabídka praktických a pevných medic tašek s množstvím přihrádek a praktickým členěním.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 167 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 167 produktů