Akupresurní podložky

Akupresurní podložky jsou speciální masážní, rehabilitační pomůcky, které poskytují relaxační a terapeutické účinky čínské techniky akupresury.

Jsou to měkké podložky dostupné v různých velikostech nebo ve formě polštářů z bavlny či lnu. Na jejich povrchu se nacházejí kruhové rozety s plastovými hroty, které dokážou tlačit na více akupresurních bodů současně. Akupresura je inspirována principy akupunktury, jedná se ovšem o mírnější a méně intenzivní proceduru, která je vhodná i pro domácí masáž.

Nejčastěji se masážní podložka, známá také jako iplikátor, využívá na záda, chodidla, krk, ruce a pas. Stačí se na ni postavit, sednout nebo lehnout a rozety zajistí dostačující kompresi na reflexní body různých částí těla.

Akupresurní masáž se podle tradice snaží o udržování rovnováhy energií Jing a Jang, čímž cílí dosáhnout plnohodnotné relaxace a pomáhat při léčbě různých onemocnění. Masážní akupresurní podložka přináší uvolnění, stimuluje krevní oběh a reguluje nervový systém, čímž napomáhá při bolestech pohybového aparátu a migréně, zpevňuje pokožku, podporuje kvalitní spánek, příznivě působí na zažívací potíže a podporuje léčbu chronických, kardiovaskulárních a neurohormonálních onemocnění.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 6 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 6 produktů