Ohřívače masážních olejů

Ohřívač masážního oleje je profesionální přístroj, s jehož pomocí poskytnete klientům luxusní masáž nahřátým olejem. Ohřívače masážního oleje olej nahřejí a poté jej udržují na nastavené teplotě.

Masáž s olejem teplejším než lidské tělo působí uvolňujíce a relaxačne. Při použití teplého masážního oleje se svaly rychleji zahřejí, šlachy a klouby se uvolní. Svalstvo klienta je rychleji prokrveno, ztuhlé svaly snáze povolují a masáž je účinnější. Ohříváním oleje tedy nejen poskytnete klientovi příjemný zážitek ze špičkové péče a psychické uvolnění, ale masáž je zároveň efektivnější při vynaložení stejného úsilí maséra.

Ohřívač oleje s jednou lahví je určen do běžných masážních salonů nebo i pro mobilní nebo domácí masáž. Hodí se také lidem, kteří si potřebují teplým olejem pravidelně ošetřovat klouby, svaly nebo jizvy.

Ohřívač s více láhvemi využijete ve větších wellness zařízeních. Můžete mít připraveno více druhů nahřátého masážního oleje, případně může jeden ohřívač olejů využívat více masérů či terapeutů.

Náhradní láhve do ohřívače oleje vám umožní mít připravený příjemně teplý olej vždy dle preference konkrétního klienta. Praktickou láhev s dávkovačem jednoduše naplníte požadovaným množstvím masážního oleje, vložíte do ohřívače masážního oleje, přístroj nastavíte a zapnete.

Ohřev masážního oleje v ohřívači oleje trvá zhruba 10-20 min.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 7 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 7 produktů