Emulze a krémy pro masáž a ošetření pokožky | velvesa.cz

Masážní emulze a krémy

V kategorii najdete parfémované nebo neutrální emulze, krémy a lihové přípravky pro krátce trvající či sportovní masáže nebo pro ošetření namáhaných svalů před výkonem či po výkonu.

Kosmetické emulze pro ošetření pokožky, její vyživení a regeneraci a krémy pro beauty masáže s vyživujícími složkami a na boj proti projevům celulitidy.

Emulze se využívají k osvěžení unavených svalů masáží a kosmetické emulze na ošetření pokožky. Díky svému složení jsou dobrým nosičem pro prohřívající, chladivé, regenerační a bylinné složky. Dají se ředit vodou, poměrně rychle se vstřebávají, nezanechávají pocit mastnoty a dají se z pokožky snadno omýt.

SPORTOVKA je speciální lihový roztok s přehřívajícími, chladivými nebo osvěžujícími složkami určený pro krátké, rychlé masáže a automasáže a pro sporty, kde není vhodné použití jiného masážního prostředku (např. vodní sporty).

Masážní krémy a gely jsou určeny na masáže, zábaly a ošetření pokožky. Vyživující složky jako kapsaicin, mořské řasy či kofein se starají o lepší prokrvení, zlepšení elasticity a vyhlazení pokožky problémových partií s projevy celulitidy.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 55 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 55 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací