Za studena lisované a bio oleje

Výjimečně čisté masážní oleje lisované za studena a bio původem.

Rostliny, z nichž se získávají bio masážní oleje se pěstují podle norem ekologického zemědělství, ve kterém se klade důraz na přirozené prostředí a nejvhodnější čas na sklizeň a lisování částí rostlin, semen či ořechů. Oleje si tak zachovanou maximální podíl cenných látek a vitaminů.

Rostlinné oleje nejvyšší kvality jsou vhodné pro masáž, ale také pro ošetření těla jako tělový olej, pro zábaly na vlasy a nehty a jako nosné oleje pro výrobu vlastních masážních směsí. Některé z olejů jsou vhodné i ke konzumaci.

Nabízíme jednodruhové oleje jako například bio kokosový olej od více výrobců, vhodný nejen na masáže, ale také na ošetřování pleti, pokožky, vlasů a nehtů.

Masážní olejové směsi výrobci namíchali z čistých rostlinných olejů šetrně lisovaných za studena a 100% přírodních esenciálních olejů. Jsou vytvořeny tak, aby přinášely požadovaný účinek při masáži, ale některé z nich lze použít i pro denní ošetřování těla po koupeli.

Nejpoužívanějším jednodruhovým masážním olejem je čistý mandlový olej. Mohou se jím masírovat i děti od nejútlejšího věku. Má ideální konzistenci, dobrý skluz, neutrální vůni, pokožku při masáži ošetří a dodá jí výživu.

Jedním z nejžádanějších rostlinných masážních olejů je ricinový olej. Má hustší konzistenci, proto se pro účely masáže ředí jinými oleji (mandlový, slunečnicový). Ricinový olej při pravidelném potírání zlepšuje růst a hustotu vlasů, obočí a řas.

Velké oblibě se těší i konopný olej, který je velmi výživný a ocení jej lidé s citlivou pokožkou a kožními problémy jako atopický ekzém, akné nebo psoriáza.

Jojobový olej je vlastně vosk, ale pro jeho unikátní vlastnosti se používá k masáži. Disponuje také přírodním ochranným UV filtrem 3-4 stupně, takže ochrání pokožku před spálením. Mezi maséry je oblíbený pro schopnost regenerovat pokožku rukou, která už je unavená používáním jiných masážních prostředků.

Sezamový olej jemně přehřívá a proto se doporučuje například při masáži břicha při problémech se zácpou.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 62 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 62 produktů