Kineziologické tejpy různých rozměrů a designů | velvesa.cz

Kineziologické tejpy

Stále oblíbenější "pásky" z bavlny s elastickými vlastnostmi podobnými lidské kůži a s pružností až 180%. Na jedné straně tejpu je naneseno lepidlo.

V nabídce máme základní bavlněný tape v bleděmodré nebo tmavě modré barvě s elasticitou až 170%, se spolehlivou lepivostí a výdrží za výhodnou cenu.

Značka BBtape nabízí tejpy nejvyšší kvality s pružností až 180%, voděodolné, prodyšné, výborně lepivé, s výdrží až 5 dní. BB tape, to je velký výběr barev, designové tejpy, tejpy pro děti s hravými motivy, voděodolné tejpy určené hlavně pro vodní sporty, turmalínové tejpy pro ještě vyšší účinnost, tejpy pro citlivou pokožku s jemnějším lepidlem, nestandardní rozměry (širší, užší i s dlouhým návinem) i tejpy na tejpování koní.

TEMTEX je další ze špičkových značek tejpu. V nabídce najdete pestrou barevnou paletu základních bavlněných tejpů standardních rozměrů, cross tape na spoušťové body, TEMTEX tourmaline pro zvýšení účinku a lepší tlumení bolesti, a výběr z více šířek tejpu pro tejpování větších svalů, resp. drobného svalstva a kloubů.

Doplňky k tejpování usnadňují a zpříjemňují práci terapeuta. Ostré tejpovací nůžky jsou nezbytností, gely a pěny na odmaštění kůže nebo bezbolestné odstranění tejpu ocení každý klient.

Kineziologické tejpování se využívá ve fyzioterapii, ortopedii, prevenci i sportu. Pomáhá zachovávat rozsah pohybu a podporou svalů a kloubů snižuje bolest. Podle způsobu nalepení tejp podporuje lymfatický či cévní systém, svaly nebo klouby. Díky své elasticitě tejp umožňuje svalům pracovat aktivně bez omezení.

Uplatnění kineziologického tejpu:
svaly - stimulace / tlumení svalového napětí, redukce svalové únavy, prevence křečí, zpevnění oslabených svalů a uvolnění zkráceného svalstva (korekce a regenerace)
lymfatický a oběhový systém - urychlení regenerace, rychlejší vstřebávání hematomů, zlepšení toku lymfy
bolest - snížení vnímání bolesti díky podpoře, kterou tejp poskytuje svalům a kloubům
klouby - opora a prevence zranění, v některých případech náhrada ortézy
jizvy - urychlení hojení

skrýt popis
Kritériím odpovídá 35 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 35 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací