Masážní emulze, krémy a gely

Masážní prostředky ve formě emulzí, gelů a krémů jsou vhodné nejen na masáž, ale také na ošetření svalstva, šlach a kloubů a vyživení pokožky, jakož i na potlačování projevů celulitidy.

Masážní emulze

Masážní emulze se rychle vstřebávají a jsou dobrým nosičem pro regenerační, přehřívající, chladivé ingredience a bylinné výtažky. Masážní emulze pokožku ošetří, zvláční a rychle začnou působit další složky v ní obsažené. Masér může tkáň lépe uchopit a zpracovat, jelikož jí pod rukama klouže přiměřeně. Tělo po masáži nezůstává mastné a zbytky emulze se snadno smývají vodou.

Jsou vhodné nejen pro samotnou masáž, ale také jako prevence křečí a únavy svalstva, využijí je tedy kromě masérů i rekreační sportovci, senioři, zahrádkáři a podobně.

Kosmetické masážní krémy

Používají se pro beauty masáže, výživné a hydratační zábaly pokožky, ale také na běžné ošetřování jako tělové krémy. Masážní krémy podle složení pokožku hydratují, vyživí a zvláční i osvěží. Po masáži nebo zábalu zůstává pokožka zpevněná, pružná, hydratovaná, sametově jemná, hladká a hebká a dobře vyživená.

Masážní krémy a gely pro celulitidu

Obsahují složky jako kapsaicin, mořské řasy či kofein. Díky svému složení pokožku na problémových partiích těla s projevy pomerančové kůže pořádně prokrví. V kombinaci s jemnou masáží se zlepší distribuce tekutin ve tkáních a odvod toxinů, takže pokožka zůstane pevnější, pružnější a hladší, s rovnoměrnějším barevným tónem.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 54 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 54 produktů