Difuzéry pro aromaterapii, výběr z designů | velvesa.cz

Difuzéry

Aromaterapie, světelná terapie a vkusný doplněk interiéru v jednom - to jsou difuzéry.

Jemná studená mlha zvlhčí a osvěží vzduch a přinese pohodu do vašeho provozu nebo domova. Inhalace éterických olejů je součástí aromaterapie. Difuzéry rozptylují mikro studenou mlhu, která působí na smysly a celý organismus.

Všechny difuzéry mají příjemný design napodobující věrně přírodní dřevo a větší či menší plochy osvětlené led diódkami. Většina disponuje až sedmi barvami, které se v závislosti na nastavení mohou měnit, nebo zůstává svítit vybraná barva. Přístroje mají zabudované automatické vypnutí po spotřebování vody a větší modely i časovač. Specialitou jsou difuzéry se skleněným poklopem s 3D led efektem a s dálkovým ovládáním.

Ultrasonické difuzéry mají v těle přístroje malou destičku, která působením ultrazvuku rozvibruje směs vody a éterického oleje a rozptyluje do místnosti studenou vodní páru.

USB difuzéry jsou menší modely, kde se kapalina nasává prostřednictvím bavlněného absorpčního válečku a je v podobě jemné studené mlhy rozptylována do okolí. Jsou to příjemní společníci při práci na počítači nebo notebooku, po připojení přes adaptér je můžete napájet i z běžné elektrické zásuvky.

Do difuzérů doporučujeme používat destilovanou vodu. Zamezí se tak usazování vápenatých částeček uvnitř nádobky difuzéru a zjednoduší se jeho čištění.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 14 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 14 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací