Difuzéry pro aromaterapii, výběr z designů | velvesa.cz

Difuzéry

Aromaterapie, světelná terapie a vkusný doplněk interiéru v jednom - to jsou aroma difuzéry.

Aroma difuzéry rozptylují mikro studenou mlhu, která působí na smysly a celý organismus. Jemná studená mlha z vody a éterického oleje zvlhčí a osvěží vzduch a přinese pohodu do vaší kanceláře nebo bytu. Inhalace ve vzduchu rozptýlených éterických olejů je podstatnou součástí aromaterapie.

Aroma difuzéry jsou pěkným a praktickým doplňkem masážních a kosmetických salonů, kanceláří i domácností. Zvlhčování vzduchu se doporučuje také v dětských pokojích a ložnicích, hlavně v panelových domech, kde bývá zejména v zimě velmi suchý vzduch.

Éterické oleje rozptylované v podobě jemné mlhy do vzduchu z aroma difuzéru mají blahodárné účinky na psychiku i tělesnou pohodu. Olejíčky se do difuzéru dávkují v malých množstvích a kromě příjemné vůně mohou mít také terapeutické účinky.

Všechny aroma difuzéry mají příjemný design napodobující věrně přírodní dřevo a větší či menší plochy osvětlené led diódkami. Většina disponuje až sedmi barvami, které se v závislosti na nastavení mohou měnit, nebo svítí vybraná barva. Přístroje mají zabudované automatické vypnutí po spotřebování vody a větší modely i časovač. Specialitou jsou difuzéry se skleněným poklopem s 3D led efektem a s dálkovým ovládáním.

Ultrazvukové elektrické difuzéry mají v těle přístroje malou destičku, která působením ultrazvuku rozvibruje směs vody a éterického oleje a rozptyluje do místnosti studenou vodní páru.

USB difuzéry jsou menší modely, kde se kapalina nasává prostřednictvím bavlněného absorpčního válečku a je v podobě jemné studené mlhy rozptylována do okolí. Jsou to příjemní společníci při práci na počítači nebo notebooku, po připojení přes adaptér je můžete napájet i z běžné elektrické zásuvky.

Do difuzérů doporučujeme používat destilovanou vodu. Zamezí se tak usazování vápenatých částeček uvnitř nádobky difuzéru a zjednoduší se jeho čištění.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 13 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 13 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací