Difuzéry

Aromaterapie, světelná terapie a vkusný doplněk interiéru v jednom - to jsou aroma difuzéry.

Aroma difuzéry rozptylují mikro studenou mlhu, která působí na smysly a celý organismus. Jemná studená mlha z vody a éterického oleje zvlhčí a osvěží vzduch a přinese pohodu do vaší kanceláře nebo bytu. Inhalace ve vzduchu rozptýlených éterických olejů je podstatnou součástí aromaterapie.

Aroma difuzéry jsou pěkným a praktickým doplňkem masážních a kosmetických salonů, kanceláří i domácností. Zvlhčování vzduchu se doporučuje také v dětských pokojích a ložnicích, hlavně v panelových domech, kde bývá zejména v zimě velmi suchý vzduch.

Éterické oleje rozptylované v podobě jemné mlhy do vzduchu z aroma difuzéru mají blahodárné účinky na psychiku i tělesnou pohodu. Olejíčky se do difuzéru dávkují v malých množstvích a kromě příjemné vůně mohou mít také terapeutické účinky.

Všechny aroma difuzéry mají příjemný design napodobující věrně přírodní dřevo a větší či menší plochy osvětlené led diódkami. Většina disponuje až sedmi barvami, které se v závislosti na nastavení mohou měnit, nebo svítí vybraná barva. Přístroje mají zabudované automatické vypnutí po spotřebování vody a větší modely i časovač. Specialitou jsou difuzéry se skleněným poklopem s 3D led efektem a s dálkovým ovládáním.

Ultrazvukové elektrické difuzéry mají v těle přístroje malou destičku, která působením ultrazvuku rozvibruje směs vody a éterického oleje a rozptyluje do místnosti studenou vodní páru.

USB difuzéry jsou menší modely, kde se kapalina nasává prostřednictvím bavlněného absorpčního válečku a je v podobě jemné studené mlhy rozptylována do okolí. Jsou to příjemní společníci při práci na počítači nebo notebooku, po připojení přes adaptér je můžete napájet i z běžné elektrické zásuvky.

Do difuzérů doporučujeme používat destilovanou vodu. Zamezí se tak usazování vápenatých částeček uvnitř nádobky difuzéru a zjednoduší se jeho čištění.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 7 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 7 produktů