Parafínové

Parafínové masážní oleje se vyznačují stálostí, výborným skluzem a jsou neutrální k pokožce, kterou zvláčňují a ošetřují.

Paraffinum Liquidum je parafínový olej kosmetické kvality vhodný pro všechny druhy masáží. Je vhodný pro klasickou masáž, baňkování (banková masáž) i pro relaxační masáž. Parafín velmi dobře přenáší a udržuje teplo, takže třením při masáži se kůže a tkáně pod ní rychle přehřejí. Parafínový olej vytvoří na pokožce film, který ji chrání před vysycháním a zvláčňuje.

Parafínový nebo i minerální olej se do pokožky prakticky nevstřebává, proto potěší nízkou spotřebou. Dobrý skluz po pokožce od začátku až do konce masáže umožňuje masérovi soustředit se na masážní tahy a nevyžaduje zpravidla dodatečné přidávání oleje v průběhu masáže.

Parafínový olej je látka bez vůně a chuti běžně využívaná jako kosmetická surovina. Díky svým vlastnostem tvoří součást pleťových krémů, barev na vlasy a jiných kosmetických výrobků. Čistý parafínový olej je stálý, nepodléhá oxidaci, nevyžaduje žádné speciální skladovací podmínky ani dodatečnou konzervaci.

Základní masážní olej je parafínový olej bez dalších přísad. Je univerzálním masážním olejem pro všechny druhy masáží. Mimořádně oblíbené jsou parafínové masážní oleje s příměsí čistých éterických olejů a výtažků z léčivých rostlin, jako je levandulový olej, pomerančový, heřmánkový nebo citrónový masážní olej. Výborné masážní oleje jsou také směsné jako Rival, ve kterých se parafínový olej mísí s rostlinnými oleji.

Díky stálosti parafínového masážního oleje se jeho varianty dodávají i v 5 litrových ekonomických baleních vhodných pro větší provozy.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 56 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 56 produktů