Biolampy

Biolampa je přístroj pro světelnou terapii vhodný pro domácí i profesionální použití. Podporuje hojení a regeneraci tkáně a má omlazující účinky na pleť.

V moderní medicíně je biolampa známá jako revoluční zařízení určené pro světelnou terapii. Moderní a vysoce účinný způsob řešení široké škály zdravotních problémů, který má zároveň i preventivní účinky.

Používání biolampy není limitováno pouze pro ambulance lékařů. Účinky biolapmy pro rychlejší regeneraci tkáně využívají také maséři nebo fyzioterapeuti jako doplňkovou terapii, lze jej používat i v pohodlí domova.

Princip fungování je založen na vyzařování polarizovaného světla s elektromagnetickým spektrem podobným přirozenému slunečnímu záření. Světlo z biolampy v oblasti působení aktivuje samoléčebné procesy v těle.

V nabídce máme certifikované a renomované biolampy Zepter pro světelnou terapii BIOPTRON Pro 1 a BIOPTRON MedAll a Biolampu MediLight za příznivé ceny.

Barevné filtry pro biolampu se využívají pro kolorterapii. Jednotlivé barvy odpovídají barvě čaker, ale obecně se používají k posílení účinků ošetření biolampou, například zelený a modrý filtr uklidňují místa s projevy zánětu.

skrýt popis
Kritériím odpovídají 4 produkty
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídají 4 produkty