Skládací

Najdete tady masážní lehátka pro masáž, fyzioterapii a kosmetiku vyrobená z kvalitního bukového dřeva nebo hliníku a velkou a pohodlnou skládací masážní podložku pro masáže, které se neprovádějí na masážním stole.

Skládací masážní lehátka využijí maséři, kteří často cestují za zákazníky, ale hodí se i do běžného provozu masážního salonu. Jsou praktická, skladná a snadno přenosná, ale také stabilní a při standardním zacházení a používání vydrží sloužit roky.

Skládací masážní lehátka disponují konstrukcí z pevného bukového dřeva nebo hliníku. Stabilitu stolům přidává i systém ocelových lanek. Povrch lehátka je čalouněný na dotyk příjemnou koženkou, při těhotenských, hliníkových a polohovatelných lehátkách v provedení soft-touch. Velmi snadno a rychle se dají rozložit a složit, což je výhodné v případě, že je třeba stůl za klienty přenášet nebo úsporně odložit, když se právě nepoužívá. Masážní lehátka Lipt mají dynamickou nosnost až 130 kg. Výškové nastavení je otázkou pár okamžiků. Přečtěte si, proč je správné nastavení výšky masérského lehátka tak důležité.

Dřevěné nebo hliníkové?

Hliníkové lehátko váží bez příslušenství pouze 11,5 kg. Je proto mimořádně vhodné pro maséra, který často cestuje za klientelou a musí masážní lehátko přenášet. Výška lehátka se nastavuje aretací pomocí posuvných objímek na nohách lehátka, což je velmi praktické a rychlé.

Dřevěné
lehátko díky příjemnému designu bukového dřeva vyvolává pocit přírody, čistoty a funkčního designu. Výškově se nastavuje jednoduše pomocí aretačních šroubů.

Které je to správné pro mě?

  • DS-01 je praktické lehátko s velmi příjemnou cenou pro začínajícího maséra nebo pro domácí masáže. Ekonomické řešení pro masážní salon, vhodné jako "záložní" lehátko nebo jako lehátko na cesty - pouze 12,6 kg bez příslušenství.
  • D-05 je vlajková loď značky Lipt. Praktické, skladné, stabilní, pohodlné lehátko s příjemným designem a bohatým příslušenstvím. Díky výřezům v přední části konstrukce výborně poslouží i při masážích hlavy a obličeje. V recenzi se mimo jiné dozvíte, že D-05 vám bude dobře sloužit dlouhá léta.
  • D-05V a DS-01V jsou skládací masérská lehátka s možností polohování - jedna část se dá zvednout až do úhlu 60°, což umožňuje napolohovať klienta.
  • DT-03 masážní stůl nejen pro těhotné klientky. Kromě vyššího 7 cm hebkého soft touch čalounění disponuje vyjímatelnými zátkami v oblasti prsou a bříška. Lehátko poslouží jako luxusně čalouněné lehátko pro vysoce relaxační masáže.
  • HL-01 je skládací masážní lehátko s hliníkovou konstrukcí. Jeho výhodou je nižší hmotnost (bez příslušenství pouze 11,5kg) a nejjednodušší přizpůsobení výšky.

Lehátko nebo podložka?

Podložka pro masáž se hodí nejen pro masáže, které se provádějí na podložce (např. thajská masáž, shiatsu). Díky velkorysému rozměru je vhodná i jako podložka na cvičení, relaxaci, ukázky cviků pro klienty nebo rehabilitační cvičení s klientem. Praktický způsob skládání do přenosné tašky, které je v ceně, předurčuje podložku k širokému využití.

Výhodné balíčky pro maséra a salon

V balíčcích naleznete vše, co podle našich dlouholetých zkušeností budete potřebovat. Pokud uvažujete o masérském kurzu, začínáte pracovat jako masér nebo otevíráte masážní salon, balíček produktů za výhodnou cenu se určitě bude hodit.

Pro koho jsou vhodné jednotlivé balíčky?

  • Masér BASIC je vynikajícím řešením pro absolventy masérských kurzů a pro začínající maséry. Naleznete v něm veškeré vybavení potřebné pro klasickou masáž.
  • Masér DELUXE je luxusní balíček pro maséra se základní výbavou a navíc s produkty, které masírování usnadní a zpříjemní. Je vhodný i pro mobilního maséra.
  • Masér DELUXE je balíček se základní výbavou pro masážní salon. Z našich zkušeností si začínající maséři vybírají zhruba tuto sestavu produktů při otevírání masážního salonu a později si vybavení doplňují podle svých potřeb
  • Salón DELUXE je balíček pro dokonale vybavený masážní salon, který můžete prakticky hned otevřít. Vše potřebné základní vybavení plus špetka luxusu pro ještě lepší masáž za dobrou cenu.
skrýt popis
Kritériím odpovídá 11 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 11 produktů