Masážní skládací lehátka a stoly, ověřená kvalita | velvesa.cz

Skládací

V sekci skládací masážní stoly najdete masážní stoly vyrobené z kvalitního bukového dřeva nebo hliníku a velkou a pohodlnou skládací masážní podložku pro masáže, které se nepřevádějí na masážním stole.

Skládací masážní lehátka využijí maséři, kteří často cestují za zákazníky, ale hodí se i do běžného provozu masážního salonu. Jsou praktická, skladná a snadno přenosná, ale také stabilní a při standardním zacházení a používání vydrží sloužit roky.

Skládací masážní lehátka disponují konstrukcí z pevného bukového dřeva nebo hliníku. Stabilitu stolům přidává i systém ocelových lanek. Povrch lehátka je čalouněný na dotyk příjemnou koženkou, při těhotenských, hliníkových a polohovatelných lehátkách v provedení soft-touch. Velmi snadno a rychle se dají rozložit a složit, což je výhodné v případě, že je třeba stůl za klienty přenášet nebo úsporně odložit, když se právě nepoužívá. Masážní lehátka Lipt mají dynamickou nosnost až 130 kg. Výškové nastavení je otázkou pár okamžiků. Přečtěte si, proč je správné nastavení výšky masérského lehátka tak důležité.

Dřevěné nebo hliníkové?

Hliníkové lehátko váží bez příslušenství pouze 11,5 kg. Je proto mimořádně vhodné pro maséra, který často cestuje za klientelou a musí masážní lehátko přenášet. Výška lehátka se nastavuje aretací pomocí posuvných objímek na nohách lehátka, což je velmi praktické a rychlé.

Dřevěné lehátko díky příjemnému designu bukového dřeva vyvolává pocit přírody, čistoty a funkčního designu. Výškově se nastavuje jednoduše pomocí aretačních šroubů.

Které je to pravé pro mě?

  • DS-01 je praktické lehátko s velmi příjemnou cenou pro začínajícího maséra nebo pro domácí masáže. Ekonomické řešení pro masážní salon, vhodné jako "záložní" lehátko nebo jako lehátko na cesty - pouze 12,6 kg bez příslušenství.
  • D-05 je vlajková loď značky Lipt. Praktické, skladné, stabilní, pohodlné lehátko s příjemným designem a bohatým příslušenstvím. Díky výřezům v přední části konstrukce výborně poslouží i při masážích hlavy a obličeje. V recenzi se mimo jiné dozvíte, že D-05 vám bude dobře sloužit dlouhá léta.
  • D-05 V je masážní stůl s možností polohování - jedna část se dá zvednout až do úhlu 60°, což umožňuje různé polohy klienta. Jinak kopíruje D-05 V všechny vlastnosti lehátka D-05.
  • DT-03 masážní stůl nejen pro těhotné klientky. Kromě vyššího 7 cm hebkého soft touch čalounění disponuje vyjímatelnými zátkami v oblasti prsou a bříška. Lehátko poslouží jako luxusně čalouněné lehátko pro vysoce relaxační masáže.

Lehátko nebo podložka?

Podložka pro masáž se hodí nejen pro masáže, které se provádějí na podložce (např. thajská masáž, shiatsu). Díky velkorysému rozměru je vhodná i jako podložka na cvičení, relaxaci, ukázky cviků pro klienty nebo rehabilitační cvičení s klientem. Praktický způsob skládání do přenosné tašky, které je v ceně, předurčuje podložku k širokému využití.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 11 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 11 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací