Beauty

Nabídka výrobků pro pěstování těla, pokožky, pleti a vlasů, pro domácí použití i pro profesionály do kosmetických salonů, kadeřnictví a barber shopů.

Zvolte oblíbenou a vyhledávanou pivní kosmetiku, která je plná vitamínů a výživných látek pro tělo, pleť i vlasy. Nebo si vyberte z přípravků do koupele v podobě peelingů, sprchových gelů, soli a bahna z Mrtvého moře, glycerinových a za studena lisovaných mýdel. Nejen děti potěší také bomby do koupele.

Kromě kosmetického lehátka budete potřebovat i dodatečné vybavení v podobě plachet, ručníků, jednorázového oblečení a hygienických prostředků. V beauty salonu se určitě uplatní paraván buď na vytvoření prostoru pro klienty na úpravu a převlečení se nebo jako doplněk pro příjemnější atmosféru.

Abyste měli veškeré vybavení při práci po ruce, uložte si jej na kosmetický stolek na kolečkách. Můžete využít i nabídky kosmetických přístrojů a pomůcek pro zjednodušení práce a rozšíření nabídky procedur.

Do kosmetiky patří také parafín. Změkčuje a zjemňuje pokožku, zbavuje ji odumřelých buněk, zvláční a omladí. Vyberte si nabídky parafínu různých forem (tabule, granule, perličky, bloky) is příjemnými vůněmi. Pro pohodlné a bezpečné ohřívání parafínu slouží parafínové vaničky.

Pro profesionály v oblasti péče o vlasy, vousy a bradu máme kadeřnické boxy, křesla a moderní barber křesla.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 98 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 98 produktů