Soli do koupele

Soli do koupele jsou vyrobeny na přírodní bázi. V lázni nejen osvěží, ale mohou také pomoci při různých zdravotních obtížích.

Soli do koupele jsou vhodné pro profesionální použití do pedikérských, kosmetických i masážních salonů jako doplněk procedur nebo jako ošetření, změkčení kůže a dezinfekce před pedikúrou či masáží. Využití však najdou i doma v každé koupelně.

Sůl do koupele vybírejte podle vůně nebo podle zdravotních potíží a účelu použití. Každá sůl do koupele obsahuje velké množství minerálních látek, takže pokožku očistí a zároveň vyživí.

Epsomská sůl do koupele je vhodná i pro děti. Zlepšuje pohyblivost, zmírňuje otoky a migrény. Magnéziová sůl do koupele má antiseptické a dezinfekční vlastnosti a také účinkuje proti svalové horečce před a po tréninku. Koupelová sůl z Mrtvého moře obsahuje nejvyšší koncentraci léčivých minerálů a je vhodné ji zvolit pro tišení revmatických bolestí a posílení kostí či nehtů. Sůl s léčivým bahnem je vhodná pro lidi s kožními problémy.

Nejoblíbenější je určitě Levandulová sůl do koupele, hlavně pro její vůni, ale také pro uklidňující, relaxační účinky.

Soli do koupele jsou vhodné pro koupel nohou, celotělovou koupel nebo pro obklad bolestivých partií. Inhalace odpařeného solného roztoku působí aromaterapeuticky, uvolňuje dýchací cesty a zprostředkovává plnohodnotný relax.

Sůl do koupele je skvělým prostředkem, jak dopřát blahodárnou očistu a zasloužený odpočinek tělu i mysli.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 9 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 9 produktů