Masáž

V naší nosné kategorii naleznete vše, co potřebujete pro dobrou masáž a vybavení masážního salonu nebo ordinace fyzioterapeuta.

Základním pracovním vybavením pro maséra i fyzioterapeuta je masážní lehátko. Ke skládacím masážním lehátkům s dřevěnou nebo hliníkovou konstrukcí nabízíme bohaté příslušenství jako polohovací válce, tašky na lehátka, masážní podložky, podhlavníky, držáky na prostěradla nebo elektrické výhřevné podložky. Naše masážní lehátka jsou ověřena tisíci zákazníky a studenty ve více masérských školách.

Nejvyšším komfortem při práci fyzioterapeuta a maséra je elektrické lehátko.

Stacionární lehátka oceňují především zdravotnická zařízení.

Pro mobilní maséry a pro detailní masáž šíje a rukou jsou vhodné masážní židle. Najdete zde také nabídku masérských židlí k sezení pro maséra při masáži obličeje, hlavy nebo nohou.

Mezi masérské potřeby pro klasickou masáž rozhodně patří masážní prostředky. Nejoblíbenějšími jsou masážní oleje, ať už rostlinné nebo minerální. Pokud si mícháte vlastní masážní oleje nebo se věnujete aromaterapii, bude vás zajímat nabídka éterických olejů. V oblasti sportovní a beauty masáže se používají masážní krémy a emulze. Masáže a terapie se neobejdou bez prostěradel a ručníků. Jednorázová prostěradla z netkané textilie nebo papírová a prostěradla, ručníky a osušky z čisté bavlny nebo sportovní rychleschnoucí ručníky, to vše u nás naleznete v různých barvách a rozměrech.

Masér a fyzioterapeut se málokdy specializují pouze na klasickou masáž. Pokud se věnujete i baňkování masážními baňkami nebo masáži lávovými kameny či maderoterapii, z naší nabídky vybavení pro tento typ masáže si určitě vyberete.

Hygiena a dezinfekce jsou nezbytnou podmínkou fungování pro provozovnu péče o lidské tělo již ze zákona. Vybírejte z široké nabídky dezinfekčních prostředků v různých formách, papírového programu jako utěrky, ručníky a dezinfekčních gelů a mýdel na ruce.

Pro vybavení salonu a maséra samotného nabízíme různé doplňky jako paravány, knihy, modely, plakáty, oblečení pro maséry, vyhřívací podložky nebo láhve a pumpičky.

Naši nabídku doplňují elektrické masážní přístroje, se kterými obohatíte terapii nebo si dopřejete anticelulitidní či uvolňující masáž.

Základní masérské vybavení si můžete pořídit i najednou a cenově výhodně v podobě zvýhodněných balíčků.

Při výběru masérského vybavení vám rádi vám poradíme.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 766 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 766 produktů