Rehabilitační pomůcky

Široká nabídka nářadí pro cvičení, rehabilitaci, masáž a automasáž vhodnou do ordinace fyzioterapeuta, masážního salonu, i pro cvičení na doma.

Pomůcky na cvičení a rehabilitaci se uplatní při masáži i automasáži. Rehabilitační pomůcky pro cvičení pro děti i dospělé využijete nejen při doléčování po úrazech a operacích, ale také pro běžné kondiční cvičení doma nebo u fyzioterapeuta. Trigger point masážer, rolovací válce a jiné pomůcky jsou vhodné pro ošetření bolavých spoušťových bodů ve svalstvu.

Vibrační masážní pistole jsou moderní pomůckou maséra a také praktickým masážním pomocníkem pro každého člena domácnosti.

Válce a míčky z lehké pevné pěny nebo gumového materiálu a množství doplňků a příslušenství je určeno pro masáž, automasáž, rehabilitaci a regeneraci.

Podložky na cvičení umožňují pohodlné cvičení ve fitness centru, posilovně i doma. Hodí se i pro praktické účely pro sezení nebo ležení na akcích, workshopech, případně na koupališti.

V sekci najdete také gymnastické míče z kvalitního a příjemného materiálu v různých velikostech a barvách. Jsou oblíbené nejen jako nářadí pro cvičení, ale také jako alternativa sezení, pro těhotné a maminky s malými dětmi.

Masážní ježci jsou míčky s tupými ostny s různým průměrem a jehlovým ventilem pro regulování tlaku. Nejlépe se hodí k procvičování, zpevňování a rehabilitaci svalstva a kloubů rukou, zejména dlaní a prstů.

Posilování rukou a těla na pravidelné bázi pomáhá masérovi i fyzioterapeutovi zůstat fit a dělat lepší masáže s menší námahou.

Gumy na cvičení využijete při posilování a rehabilitaci. Odporová posilovací guma je skladná a snadno přenosná, a přitom účinná pomůcka.

Balanční a cvičební podložky jsou vhodné pro různé druhy cvičení a rehabilitace. Jsou vyrobeny z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu, proto nevstřebávají žádné nečistoty ani vlhkost a snadno se čistí. Robustní, odolné, pohodlně měkké a příjemně teplé podložky, které vydrží léta.

Chodítka Stabilo jsou určena především pro zařízení pro seniory. Chodítka jsou určena pro osoby až do výšky až 220 cm a mají nosnost až 150 kg. Základní typ chodítka má pevnou aretaci, dále je v nabídce chodítko s plynovou vzpěrou a chodítko s elektricky ovládaným zdvihem opěrné desky.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 66 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 66 produktů