Rehabilitační pomůcky

Široká nabídka nářadí pro cvičení, rehabilitaci, masáž a automasáž vhodnou do ordinace fyzioterapeuta, masážního salonu, i pro cvičení na doma.

Pomůcky na cvičení a rehabilitaci se uplatní při masáži i automasáži. Rehabilitační pomůcky pro cvičení pro děti i dospělé využijete nejen při doléčování po úrazech a operacích, ale také pro běžné kondiční cvičení doma nebo u fyzioterapeuta. Trigger point masážer, rolovací válce a jiné pomůcky jsou vhodné pro ošetření bolavých spoušťových bodů ve svalstvu.

Vibrační masážní pistole jsou moderní pomůckou maséra a také praktickým masážním pomocníkem pro každého člena domácnosti.

Válce a míčky z lehké pevné pěny nebo gumového materiálu a množství doplňků a příslušenství je určeno pro masáž, automasáž, rehabilitaci a regeneraci.

Podložky na cvičení umožňují pohodlné cvičení ve fitness centru, posilovně i doma. Hodí se i pro praktické účely pro sezení nebo ležení na akcích, workshopech, případně na koupališti.

V sekci najdete také gymnastické míče z kvalitního a příjemného materiálu v různých velikostech a barvách. Jsou oblíbené nejen jako nářadí pro cvičení, ale také jako alternativa sezení, pro těhotné a maminky s malými dětmi.

Masážní ježci jsou míčky s tupými ostny s různým průměrem a jehlovým ventilem pro regulování tlaku. Nejlépe se hodí k procvičování, zpevňování a rehabilitaci svalstva a kloubů rukou, zejména dlaní a prstů.

Posilování rukou a těla na pravidelné bázi pomáhá masérovi i fyzioterapeutovi zůstat fit a dělat lepší masáže s menší námahou.

Gumy na cvičení využijete při posilování a rehabilitaci. Odporová posilovací guma je skladná a snadno přenosná, a přitom účinná pomůcka.

Balanční a cvičební podložky jsou vhodné pro různé druhy cvičení a rehabilitace. Jsou vyrobeny z neporézního, protiskluzového, antibakteriálního materiálu, proto nevstřebávají žádné nečistoty ani vlhkost a snadno se čistí. Robustní, odolné, pohodlně měkké a příjemně teplé podložky, které vydrží léta.

Chodítka Stabilo jsou určena především pro zařízení pro seniory. Chodítka jsou určena pro osoby až do výšky až 220 cm a mají nosnost až 150 kg. Základní typ chodítka má pevnou aretaci, dále je v nabídce chodítko s plynovou vzpěrou a chodítko s elektricky ovládaným zdvihem opěrné desky.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 66 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 66 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací