Olejové bylinné extrakty

Olejové bylinné extrakty jsou kombinací čistých rostlinných olejů a koncentrovaných výtažků z léčivých rostlin.

Olejové bylinné extrakty využívají resorpční vlastnost pokožky, tedy její schopnost vstřebávat výživné, regenerační a léčivé látky. Obsahují výtažky z účinných léčivých bylin, které se prostřednictvím oleje lépe vstřebají do pokožky.

Masáž olejovými bylinnými extrakty přináší intenzivní regeneraci, úlevu od bolesti, zvláčnění a hydrataci pokožky. Olejové extrakty jsou vhodné i pro masáž citlivé pokožky se sklony k podráždění.

Nejznámějším olejovým bylinným extraktem používaným zejména pro masáž zad (speciálně pro Breussovu masáž zad se zaměřením na regeneraci meziobratlových plotének) je třezalkový olej. Má dlouhou tradici již v lidovém léčitelství, je znám také jako janský nebo třezalkový olej. Třezalkový olej má při masáži příjemný přehřívající účinek na svalstvo a zároveň pokožku regeneruje a působí protizánětlivě.

Třezalkový olejový extrakt je pro své výjimečné vlastnosti často součástí speciálních masážních směsí pro unavené svalstvo a pro sportovce.

Sportovci znají vynikající účinky arnikového masážního oleje. Uvolňuje při masáži výrazně svalstvo, zbavuje ho únavy a bolesti a výrazně prokrvuje. Je také vhodný k ošetření otoků, pohmožděnin, modřin a uštknutí od hmyzu.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 7 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 7 produktů