Pomůcky pro maséra

Doplňky a pomůcky, které usnadňují, zefektivňují a zpříjemňují práci maséra.

Ohřívače olejů nejsou v salonu jen pro příjemný pocit klienta. Nahřátý masážní olej rychleji rozehřeje kůži a svalstvo, které se dobře uvolní a celkový výsledek masáže je lepší při menší námaze maséra. Pocit tepla z oleje je pro klienta mimořádně relaxační. Ohřívače olejů doporučujeme také masérům, kosmetičkám a pedikérkám, které mívají studené ruce. Teplý olej po nanesení do dlaně rychle ruce zahřeje a klient nepocítí diskomfort.

Bambusové tyče jsou speciální pomůckou určenou pro bambusovou masáž. Tyče různých velikostí a tvarů z rychle rostoucího lehkého bambusu jsou vyhlazené a nalakované. Masíruje se jimi celé tělo specifickou technikou. Masáž prostřednictvím nějaké pomůcky je pro maséra vždy zajímavá, neboť ruce vykonávají jiné pohyby a palce, mimořádně namáhané při klasické švédské masáži, si odpočinou.

Pro bleskové uvolnění prstů a rukou například v přestávce mezi dvěma klienty se hodí drobné pomůcky jako masážer hlavy nebo akupresurní masážní prsteny a náramky. Tito malí pomocníci s velkým účinkem prokrví, uklidní, uvolní svaly a šlachy a pomohou při ztuhlých či studených prstech, bolestech hlavy a stresu a potěší i jako malý, praktický dárek.

Pouzdra na opasek na masážní olej s jednou nebo dvěma nádobkami poslouží nejen mobilním masérům. Využijete je i v běžné praxi nebo při masážích na různých akcích. Do lahví s dávkovačem můžete dát masážní olej, emulzi nebo funkční krém a masážní prostředky máte vždy po ruce. Větší pouzdro disponuje i kapsičkou na zip. K pouzdrům nabízíme i náhradní láhve, abyste měli vždy po ruce ten správný masážní olej.

Masážní palec nebo šetřič palce, známý také jako tlakový palec je speciálně tvarovaná pomůcka určená především k ošetření trigger-points (spouštěcí body). Díky tvaru se lehce drží v ruce a umožňuje vyvinout opravdu silný tlak při vydání menší síly.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 37 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 37 produktů