Pomůcky pro maséra

Doplňky a pomůcky, které usnadňují, zefektivňují a zpříjemňují práci maséra.

Ohřívače olejů nejsou v salonu jen pro příjemný pocit klienta. Nahřátý masážní olej rychleji rozehřeje kůži a svalstvo, které se dobře uvolní a celkový výsledek masáže je lepší při menší námaze maséra. Pocit tepla z oleje je pro klienta mimořádně relaxační. Ohřívače olejů doporučujeme také masérům, kosmetičkám a pedikérkám, které mívají studené ruce. Teplý olej po nanesení do dlaně rychle ruce zahřeje a klient nepocítí diskomfort.

Bambusové tyče jsou speciální pomůckou určenou pro bambusovou masáž. Tyče různých velikostí a tvarů z rychle rostoucího lehkého bambusu jsou vyhlazené a nalakované. Masíruje se jimi celé tělo specifickou technikou. Masáž prostřednictvím nějaké pomůcky je pro maséra vždy zajímavá, neboť ruce vykonávají jiné pohyby a palce, mimořádně namáhané při klasické švédské masáži, si odpočinou.

Pro bleskové uvolnění prstů a rukou například v přestávce mezi dvěma klienty se hodí drobné pomůcky jako masážer hlavy nebo akupresurní masážní prsteny a náramky. Tito malí pomocníci s velkým účinkem prokrví, uklidní, uvolní svaly a šlachy a pomohou při ztuhlých či studených prstech, bolestech hlavy a stresu a potěší i jako malý, praktický dárek.

Pouzdra na opasek na masážní olej s jednou nebo dvěma nádobkami poslouží nejen mobilním masérům. Využijete je i v běžné praxi nebo při masážích na různých akcích. Do lahví s dávkovačem můžete dát masážní olej, emulzi nebo funkční krém a masážní prostředky máte vždy po ruce. Větší pouzdro disponuje i kapsičkou na zip. K pouzdrům nabízíme i náhradní láhve, abyste měli vždy po ruce ten správný masážní olej.

Masážní palec nebo šetřič palce, známý také jako tlakový palec je speciálně tvarovaná pomůcka určená především k ošetření trigger-points (spouštěcí body). Díky tvaru se lehce drží v ruce a umožňuje vyvinout opravdu silný tlak při vydání menší síly.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 30 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 30 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací