Sisal, lufa, ramie, len

Naleznete u nás masážní mycí houby, rukavice, pásy a kolečka z přírodních materiálů určené k peelingu a mytí celého těla včetně obličeje.

Peeling wellness doplňky z přírodních materiálů zanechá pokožku jemnou a příjemně prokrvenou. Většina přírodních materiálů je na dotek drsná, ale po namočení do teplé vody změkne. Můžete si tak dopřát silnější nebo jemnější peeling podle potřeby.

Sisal je textilní vlákno, které se získává z listů agavy sisalové. Sisalové vlákno se používá k výrobě doplňků do koupelny, k motání lan a motouzů, provádí se z něho papír, koberce a mnoho jiných výrobků. Sisalové vlákno je poměrně drsné, používá se na peeling těla a také jako štětinky do kartáčů pro suchou i mokrou masáž těla s peelingem.

Lufa pochází z jihovýchodní Asie, u nás se dá pěstovat ve skleníku. Je to rostlina s plodem podobným okurce, který se dá jíst, dokud je mladý. Když plody dozrají, zhnědnou a uschnou, po oloupání z nich zůstane vláknitá houba přírodní hnědožluté barvy. Lufa se používá k peeling celého těla, k mytí nádobí jako přírodní houbička a podobně. Po namočení do vody měkne. Její zbytky jsou kompostovatelné jako bioodpad.

Ramia nebo také čínská tráva je rostlina podobná kopřivě, která se pěstuje pro textilní účely. Její výhodou je, že ve vlhkém stavu je odolná vůči plísním a bakteriím a výrobky z ní nezatuchnou tak rychle jako bavlna.

Len je tradiční rostlina pěstovaná v rámci Evropy s využitím v textilním průmyslu. Lněná tkanina je odolná, chladivá a pevná.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 11 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 11 produktů