Spophy Flossband 5x200cm

Spophy Flossband 5x200cm

od 452 Kč
374 Kč bez DPH

										
																		
									
									
+
-
od 452 Kč
374 Kčbez DPH

Spophy Flossband je kompresní guma pro flossing. Jedná se o moderní fyzioterapeutickou metodu ošetření bolestivého svalstva a kloubů po sportu, fyzické námaze nebo úrazu. Urychluje hojení a podporuje aktivní regeneraci pohybového aparátu.

Guma se omotává v okolí bolestivého svalstva nebo kloubu. Danou oblast se doporučuje následně procvičit a nakonec postrečovat. Po odstranění gumy se svalstvo i klouby prokrví, nasytí živinami a tekutinami pro přirozenou regeneraci. Tlumí chronickou i akutní bolest, zmírňuje otoky, navrací měkké tkáni pružnost a kloubům flexibilitu.

Kompresní guma je vyrobena z kvalitního kaučuku, díky čemuž si udržuje i při pravidelném používání elasticitu a má dlouhou životnost. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Oranžová guma je vhodná pro začátečníky v metodě flossing, je pružnější, na svalstvo vyvíjí menší tlak a doporučuje se na menší klouby a svalstvo. Černá varianta se hodí pro objemnější svalstvo a větší klouby.

Použití:
Gumu aplikujte na bolestivé místo a omotejte ji kolem jednoho místa vícekrát, aby se upevnila. Gumu začněte navíjet směrem k srdci, ve směru cirkulace. Sílu stažení můžete přizpůsobit podle citlivosti ošetřujícího nebo podle oblasti, kterou ošetřujete. Ovinuté místo se následně procvičí a postrečuje. Po sejmutí gumy se doporučuje danou oblast ještě procvičit.

Upozornění: Kompresní guma není určena pro těhotné ženy. V případě zdravotních problémů její používání nejprve konzultujte se svým lékařem.

Rozměry: 200 x 5 cm (délka x šířka)

Barva: oranžová / černá

Recenze

Přidejte recenzi k produktu.

Často kladené dotazy

  • Jak nakupovat
Jak si mohu objednat?

1. zadáním objednávky na e-shopu jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník
2. telefonicky v pracovních dnech mezi 7:00 a 15:00 na čísle 720 540 422
3. e-mailem na info@velvesa.cz

Jak mohu zaplatit?

1. kartou online
2. na dobírku (v hotovosti nebo kartou kurýrovi)
3. v hotovosti nebo kartou (v kamenné prodejně)
4. bankovním převodem

Neprošla mi platba kartou, co teď?

Platba kartou obvykle nepřejde z následujících důvodů:
- zadali jste nesprávné údaje z platební karty nebo je Vaše karta je exspirovaná
- nemáte dostatek finančních prostředků na bankovním účtu nebo máte nastavený nízký limit pro platbu kartou

Co dál?
Můžete si vybrat jeden z následujících postupů:
1. Prosím zkontrolujte si údaje na kartě a zaevidujte si objednávku znovu. Zadávejte platební údaje pozorně.
2. Pokud jste se rozhodli pro jiný způsob platby, vytvořte si objednávku znovu a vyberte si platbu na dobírku nebo bankovním převodem.
3. Zadaná objednávka zůstává u nás v systému, takže v pracovních dnech 7-15:00 kontaktujte náš zákaznický servis, kde k Vaší objednávce vybereme jiný způsob platby.

Je možné udělat změnu v objednávce?

Obvykle není problém změnit v objednávce množství nebo druh zboží, doručovací adresu nebo způsob dopravy. Prosím kontaktujte nás co nejdříve. Změny v objednávce, která již byla zabalena a předána dopravci, bohužel udělat neumíme.

Kdy mi doručí objednávku?

Pokud je Vaše objednávka zadána do 12:00 v pracovní den, bude Vám zásilka doručována následující pracovní den. Platí pro zboží, které máme skladem.

Pokud zboží momentálně nemáme na skladě, budeme Vás telefonicky kontaktovat s informací o předpokládaném čase naskladnění zboží a odeslání objednávky.

Po odeslání z našeho skladu přebírá zásilku dopravní společnost:
Kurýr GLS - v den doručování Vám přijde e-mail s určením tříhodinového okna, ve kterém bude zásilka doručována. Zásilku si můžete přesměrovat podle pokynů dopravce.
Zásilkovna - v den doručení objednávky na vámi vybrané odběrné místo Vám přijde e-mail / SMS s kódem pro vyzvednutí balíku a dalšími pokyny. Zásilku může vyzvednout kdokoliv, kdo nadiktuje obsluze odběrného místa kód pro vyzvednutí zásilky.

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano, zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od jeho doručení. Vrácené zboží nesmí být poškozeno. Zboží zabalte do původního obalu.

Jak mám reklamovat zboží?

Kontaktujte nás prosím při každé reklamaci.

Záruční reklamace
- do 2 let od zakoupení zboží
- řešíme co nejrychleji a dopravu zaplatíme my

Expres reklamace
- pro vybrané produkty s ikonou expres reklamaceexpres reklamace okamžitá výměna kus za kus nebo výměna poškozené části
- nahlaste nám do 12:00 v pracovní dny poškození nebo nefunkčnost produktu (doručte e-mailem fotografie poškození či chyby)
- následující pracovní den doručíme zdarma nový výrobek nebo náhradní díl

Pozáruční reklamace
- řešíme stejně rychle jako záruční
- náklady nese zákazník
- někdy stačí vyměnit pouze vadný díl a výrobek bude sloužit dál - kontaktujte nás