Stacionární lehátka pro masáž, kosmetiku, lékaře | velvesa.cz

Stacionární

Nová generace stacionárních lehátek s demontovatelnými protiskluzovými nožičkami, pohodlným čalouněním a držákem hygienického papírového prostěradla.

Variabilní rozměry a příslušenství přesně na míru podle vašich představ. Praktické a stabilní lehátka pro maséry, terapeuty, kosmetičky i lékaře.

Vícedílné lehátka mají polohovatelný horní díl až do úhlu 45° nad úroveň lehátka a 35° pod úroveň lehátka. Můžete si zvolit i třídílnou vrchní část lehátka, kdy středová část podpírá hlavu a boční loketní opěrky se dají posouvat a jednoduše aretovat v libovolné poloze až 14 cm pod úroveň hlavové části.

Na výběr je 12 barev koženky ze vzorníku a libovolná barva konstrukce z RAL palety.

Stacionární lehátka jsou vyráběna na míru. Standardně se lehátko vyrábí v rozměrech 70 x 195 cm, s variabilitou 60 - 90 cm šířky a 190 - 210 cm délky. V nabídce je i speciální rozměr ložné plochy až 100 x 200 cm vhodný i na cvičení Vojta nebo Bobath.

Nožičky lehátka se dají odmontovat pro snadnější transport. Na spodku nožičky je protiskluzové gumové kolečko. Spodní část nožiček lze zašroubovat nebo odšroubovat, pokud třeba vyrovnat mírné nerovnosti podlahy. Nožičky lehátka se dají objednat s libovolnou výškou.

skrýt popis
Kritériím odpovídají 3 produkty
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídají 3 produkty

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací