Plakáty

Detailně vypracované plakáty na kvalitním papíře jsou vhodným doplňkem do masážních salonů a ambulancí.

Anatomické plakáty tištěné na lesklém hrubším papíře pěkně vyniknou na stěně ambulancí fyzioterapeutů nebo masérských salonů. Prostřednictvím plakátu s podrobně zpracovanou anatomií lidského těla pomůžete klientům rychleji pochopit příčiny jejich zdravotních potíží. Anatomický plakát jednoduše a názorně zobrazuje části lidského těla, svaly člověka, orgány nebo nemoci.

Kvalitně zpracovaným anatomickým plakátem vhodně doplníte svůj provoz a zdůrazníte odbornou stránku práce maséra, fyzioterapeuta či lékaře. Na obrázku klientům ukážete svaly lidského těla a vysvětlíte souvislosti v rámci pohybové soustavy člověka. Mnozí klienti rychleji porozumí obrázku než dlouhému vysvětlování a snáze se s nimi domluvíte na terapeutickém postupu.

Plakáty jsou vhodné i pro masérské či zdravotnické školy jako učební pomůcky. Většina plakátů má anglické a latinské popisky, menší plakáty jsou v českém jazyce.

Nabídku plakátů doplňuje brožura Kostra a svalstvo člověka se základními informacemi o kostře člověka, páteři, obratlích, svalstvu a kloubech. Je výbornou pomůckou pro výuku v masérských školách a je také vhodná jako informační materiál do ordinací lékařů, fyzioterapeutů a do masérských salonů.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 32 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 32 produktů