Hygiena

Dodržování hygienických pravidel je esenciální nezbytností v každém provozu, kde se provádí péče o lidské tělo.

S bohatou nabídkou tekuté dezinfekce na masážní lehátka, povrchy i na ruce v podobně sprejů, roztoků nebo vlhčených utěrek bude udržování čistoty ve vašem provozu hračkou. Dezinfekce na masážní lehátka a židle čistí a dezinfikuje, aniž by poškodila koženkový potah. Vlhčené utěrky na bázi alkoholu nebo peroxidu rychle a účinně očistí různé povrchy nebo ruce. Koncentráty na plochy a povrchy jsou příjemně vonící koncentrované roztoky, určené pro běžný denní úklid.

Papírové utěrky i ručníky umožňují hygienické utírání rukou, povrchů i těla klienta po masáži. Mimořádnou pozornost věnujeme utírání chodidel, aby klient neuklouzl. Z hlediska bezpečnosti je žádoucí jakékoli stopy po vodě, oleji nebo jiných masážních prostředcích na podlaze okamžitě utřít.

Papírový program je určen i pro sociální zařízení (koupelny, wc) na utírání rukou pro klientelu. Nezbytností jsou papírové kapesníky na jemnější utírání (kosmetické ošetření a masáže obličeje) a pro klienty, neboť při masáži se velmi často uvolňují i ​​nosní dutiny.

Speciální antibakteriální utěrky s ionty stříbra poslouží na utírání rukou nebo povrchů hlavně v prostorách, kde hrozí vyšší riziko růstu patogenů.

Mýdlo v této sekci reprezentují tekutá mýdla v baleních s různými objemy. V nabídce máme i mýdla s antibakteriální složkou.

Prací prostředky v nabídce jsou enzymatické prostředky pro praní textilu znečištěného masážními prostředky.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 26 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 26 produktů