Hygiena

Dodržování hygienických pravidel je esenciální nezbytností v každém provozu, kde se provádí péče o lidské tělo.

S bohatou nabídkou tekuté dezinfekce na masážní lehátka, povrchy i na ruce v podobně sprejů, roztoků nebo vlhčených utěrek bude udržování čistoty ve vašem provozu hračkou. Dezinfekce na masážní lehátka a židle čistí a dezinfikuje, aniž by poškodila koženkový potah. Vlhčené utěrky na bázi alkoholu nebo peroxidu rychle a účinně očistí různé povrchy nebo ruce. Koncentráty na plochy a povrchy jsou příjemně vonící koncentrované roztoky, určené pro běžný denní úklid.

Papírové utěrky i ručníky umožňují hygienické utírání rukou, povrchů i těla klienta po masáži. Mimořádnou pozornost věnujeme utírání chodidel, aby klient neuklouzl. Z hlediska bezpečnosti je žádoucí jakékoli stopy po vodě, oleji nebo jiných masážních prostředcích na podlaze okamžitě utřít.

Papírový program je určen i pro sociální zařízení (koupelny, wc) na utírání rukou pro klientelu. Nezbytností jsou papírové kapesníky na jemnější utírání (kosmetické ošetření a masáže obličeje) a pro klienty, neboť při masáži se velmi často uvolňují i ​​nosní dutiny.

Speciální antibakteriální utěrky s ionty stříbra poslouží na utírání rukou nebo povrchů hlavně v prostorách, kde hrozí vyšší riziko růstu patogenů.

Mýdlo v této sekci reprezentují tekutá mýdla v baleních s různými objemy. V nabídce máme i mýdla s antibakteriální složkou.

Prací prostředky v nabídce jsou enzymatické prostředky pro praní textilu znečištěného masážními prostředky.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 28 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 28 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací