O společnosti

Již více než 12 let se věnujeme prodeji vybavení a potřeb pro maséry, fyzioterapii, sport a zdraví. Působíme ve čtyřech evropských zemích (Slovensko, Česko, Maďarsko, Rumunsko).

Přinášíme na trh masérské potřeby dobré kvality za přijatelné ceny a poskytujeme intenzivní servis našim zákazníkům, aby nákup u nás byl příjemným zážitkem. Spolupracujeme s masérskými školami a stmelujeme masérskou komunitu v magazínu Masér.

jednotky v intenzívní starostlivosti jednotky v intenzívní starostlivosti

Tým odborníků

Náš zákaznický servis aktivně masíruje. Víme, co masér potřebuje.

10+ let na trhu

Během této doby jsme zařadili více než 1600 produktů do nabídky a neustále ji rozšiřujeme.

100 000+ odeslaných objednávek

Naši zákazníci se k nám rádi vracejí a množství odeslaných objednávek neustále roste.

CEO image

Od pádla k masérskému lehátku

Pocházím z rodiny, kde se všichni od malička věnovali sportu, já konkrétně rychlostní kanoistice. S masáží jsem se setkával často, byla přirozenou součástí tréninkového procesu a zejména rehabilitace. Masáži jsem se věnoval i v rámci studia.

Po skončení školy a kariéry v kanoistice jsem ve svých 19sti letech založil firmu, která nabízela základní vybavení pro maséry. Viděl jsem prostor na trhu v masérském segmentu a vše nasvědčovalo tomu, že poptávka po službách jako wellness, fyzioterapie a masáž bude růst. Časem se přidával další a další sortiment, aby terapeuti věděli nakoupit vše "pod jednou střechou".

Od začátku jsem dbal na kvalitu servisu - jednou z priorit je co nejkratší interval mezi zadáním objednávky a jejím doručením klientovi. Mou snahou je spokojený zákazník, který se rád na náš e-shop vrátí a nakoupí znovu. Proto součástí e-shopu je i poradenský servis a reklamační politika maximálně vstřícná ke klientovi.

Naší ambicí je být jednotkami v intenzivní starostlivosti o klienta. Aby se náš zákazník mohl stát jedničkou v intenzivní starostlivosti o své klienty. S naší plnou podporou.

Jakub Lipták
CEO

Tým velvesa

Erik Minárik

Erik Minárik

Zákaznický servis

Tomáš Varček

Tomáš Varček

Manažér odbytu

Martin Naňák

Martin Naňák

Obchodní zástupce

Petra Langerová

Petra Langerová

Produktový specialista

Peter Smolka

Peter Smolka

Produktový specialista

Lívia Trenčanová

Lívia Trenčanová

Účetní

Martin Jankovec

Martin Jankovec

IT

Historie společnosti

2024

Velké stěhování

Na přelomu let jsme se stěhovali. Sice jen přes ulici, ale do předělané budovy s mnohem větším prostorem pro sklad a vyšším pohodlím pro kancelářskou část a zázemí včetně budoucí vzorkové místnosti a prostoru pro fotostudio.

 

2023

Novinky a cement

Na e-shopu nám přibývají novinky jako houby po dešti, zrychlili jsme zpracování objednávek a optimalizovali spolupráci s dopravci. A přitom se předělávaly nové prostory.

2021

velvesa

Spojení čtyř zemí pod jednu společnou značku. Velvesa symbolizuje veškeré pohodlí a péči, kterou naši zákazníci dopřávají svým klientům. My jim při tom chceme být v maximální míře nápomocní, poskytovat intenzivní servis a špičkovou péči. Chceme, aby nakupování u nás byl příjemný zážitek.

2019

velvesa v Rumunsku

Spuštění rumunského e-shopu www.velvesa.ro, který už byl první předzvěstí plánu sjednotit všechny země pod jednu společnou značku velvesa. Začali jsme pracovat na velké změně - zcela nový design pro všechny e-shopy pod značkou velvesa.

2018

Vylepšení

Skladovací prostory prošly několika úpravami. Optimalizovali jsme systém logistiky, čímž se minimalizovat chyby při vychystávání a balení objednávek. Rozšířený sklad, stoupající množství objednávek a další plány vyžadovaly posílení týmu.

2015

Nové prostory

Velké stěhování do nových kancelářských a skladových prostor. Více místa umožnilo zahájení výroby elektrických lehátek pod vlastní značkou Lipt.

2013

Spolupráce s masérskou školou

Navázali jsme spolupráci s masérskou školou Rege z Trenčína, ve které testujeme masérské stoly a vybavení v intenzivní zátěži. Účastníci kurzů zkoušejí a posuzují i ​​masážní oleje, banky a vybavení na baňkování, jednorázový a papírový program, dezinfekci a jiné masérské potřeby.

2012

Maďarský e-shop

Vstupujeme na maďarský trh prostřednictvím domény e-masszor.hu. Velký maďarský trh s širokou nabídkou wellness je pro nás výzvou.

2011

Maser.sk

Odkoupili jsme doménu maser.sk a investujeme do její předělávky a renovací. Pro české klienty vzniká e-shop e-maser.cz, později přejmenován na maseri.cz.

2010

Začátky společnosti

Na začátku byl nápad přinést na trh kvalitní vybavení pro maséry a fyzioterapeuty za přijatelné ceny. Vznikl e-shop lipt.sk a lipt.cz s nabídkou pro slovenský a český trh.

Potřebujete poradit? Napište nám