SM system

Základní i sportovní elastické lano, podložky, opěrná tyč pro cvičení, prodlužovací koncovky a množství literatury, CD a DVD pro cvičení Spirální stabilizace páteře (SM-systém).

Spirální stabilizace páteře, známá původně pod názvem SM-systém, je unikátní rehabilitační cvičení původem z České republiky s propracovanou a neustále se vyvíjející metodikou. Na pohled jednoduché cviky se speciálními gumami pro SM-systém jsou mimořádně účinné pro zpevnění ochablého a strečink staženého svalstva ve svalových řetězcích. Vytvořením svalového korzetu se tělo dostane do rovnováhy, odbourají se bolesti nejen zad, ale cvičení má výborný vliv i na trávení, dýchání a celkové zdraví.

Cvičení podle MUDr. Smíška se doporučuje jako prevence a řešení běžných potíží s pohybovým aparátem, které jsou následkem sedavého způsobu života nebo nesprávných návyků. Pravidelné cvičení SM-systému je také prevencí poškození svalů, kloubů a šlach ve sportu. V oblasti fyzioterapie je to rehabilitační cvičení po úrazech nebo operacích a řešení zdravotních problémů (skolióza, poruchy meziobratlových plotének apod.).

Základy cviků SM-systému je vhodné se naučit pod dohledem fyzioterapeuta. Později můžete cvičit sami doma i další cviky dle instruktážních CD a DVD. SM-systém nabízí cviky zpevňující celé tělo, napravuje páteř, včetně krční páteře, pomáhá při bolestech zad, šíje a křížů a nácviku správné chůze.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 21 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 21 produktů