Jednorázová prostěradla

Jednorázová prostěradla vyrobená z netkané textilie, z papíru nebo z kombinovaných materiálů nabízejí vysoký hygienický standard a ekonomické řešení pro každý typ provozu.

Netkaná textilie je materiál příjemně hebký na dotek, neutrální vůči pokožce a dobře savý. Chrání povrch masážního lehátka, vyšetřovacího stolu, masážní židle či kosmetického lehátka před znečištěním ošetřujícími přípravky nebo potem.

Jednorázová prostěradla nabízíme v různých šířkách as různým návinem. Perforovaná prostěradla mají každých 100 m předstřihané dírkování, aby se snadno oddělila potřebná délka bez nutnosti použít nůžky.

Nejoblíbenějšími z naší nabídky jsou předem nastříhaná jednorázová prostěradla z netkané textilie v rozměrech přesně pro masérské lehátko.

Dvouvrstvá papírová prostěradla poslouží zejména při masážích a ošetřeních, kde se pracuje s masážními prostředky, které barví, např. čokoláda, med, rašelina nebo třezalkový olej. Vhodné jsou i při procedurách v kosmetickém salonu a uplatnění najdou i v soláriích či ambulancích lékařů.

Nepromokavá dvouvrstvá jednorázová prostěradla mají jako spodní vrstvu folii. Dobře poslouží při všech ošetřeních s tekutějšími prostředky. V masážním nebo kosmetickém salonu jsou to hlavně zábaly a peelingy. Nepromokavé jednorázové prostěradla se často používají v ambulancích lékařů při různých typech vyšetření jako ochrana vyšetřovacích lehátek.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 19 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 19 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací