Jednorázová prostěradla

Jednorázová prostěradla vyrobená z netkané textilie, z papíru nebo z kombinovaných materiálů nabízejí vysoký hygienický standard a ekonomické řešení pro každý typ provozu.

Netkaná textilie je materiál příjemně hebký na dotek, neutrální vůči pokožce a dobře savý. Chrání povrch masážního lehátka, vyšetřovacího stolu, masážní židle či kosmetického lehátka před znečištěním ošetřujícími přípravky nebo potem.

Jednorázová prostěradla nabízíme v různých šířkách as různým návinem. Perforovaná prostěradla mají každých 100 m předstřihané dírkování, aby se snadno oddělila potřebná délka bez nutnosti použít nůžky.

Nejoblíbenějšími z naší nabídky jsou předem nastříhaná jednorázová prostěradla z netkané textilie v rozměrech přesně pro masérské lehátko.

Dvouvrstvá papírová prostěradla poslouží zejména při masážích a ošetřeních, kde se pracuje s masážními prostředky, které barví, např. čokoláda, med, rašelina nebo třezalkový olej. Vhodné jsou i při procedurách v kosmetickém salonu a uplatnění najdou i v soláriích či ambulancích lékařů.

Nepromokavá dvouvrstvá jednorázová prostěradla mají jako spodní vrstvu folii. Dobře poslouží při všech ošetřeních s tekutějšími prostředky. V masážním nebo kosmetickém salonu jsou to hlavně zábaly a peelingy. Nepromokavé jednorázové prostěradla se často používají v ambulancích lékařů při různých typech vyšetření jako ochrana vyšetřovacích lehátek.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 20 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 20 produktů