Aromalampy

Aromalampy pomocí odpařování esenciálních olejů přinášejí pozitivní účinky aromaterapie a vytvářejí příjemnou a pohodovou atmosféru v jakémkoli prostředí.

Aromaterapie má příznivé účinky na mysl i tělo. Zahání stres, zlepšuje náladu a uklidňuje. Dokáže to díky odpařování éterických olejů. Vonné lampy umí účinně provonět prostory masérských salonů či zdravotnických zařízení a díky jejich snadnému použití si aromaterapii můžete užít i doma.

Do vrchní prohloubené části lampy se vlije směs vody a éterického oleje nebo se vloží vonný vosk na odpařování. Vůni do aromalampy můžete zvolit podle blahodárných účinků konkrétních esenciálních olejů, například levandule zklidňuje a podporuje kvalitní spánek, meduňka s citronellou tlumí bolest a snižuje krevní tlak, citron a pomeranč svou svěží vůní navodí pozitivní náladu, litsea cubeba má antidepresivní účinky a zlepšuje koncentraci, eukalyptus příznivě ovlivňuje dýchací cesty a šalvěj napomáhá při trávicích problémech.

Do spodní části lampy se vsune čajová svíčka, která zahřívá vodu nebo vosk v lampě a tím do ovzduší šíří vůni esencí.

Moderní keramické aromalampy se vyrábějí v různých tvarech, velikostech a barevných variacích, takže kromě relaxačních účinků jsou i vhodným estetickým doplňkem do interiérů.

skrýt popis
Kritériím odpovídají 2 produkty
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídají 2 produkty