Oblečení

Zde najdete jednorázové hygienické oblečení z netkané textilie, bílé protiskluzové pantofle pro klienty a bavlněné oblečení pro maséry, kosmetičky, fyzioterapeuty nebo pracovníky ve wellness a ve zdravotnictví.

Jednorázové ochranné prádlo z netkané textilie umožňuje zachovat diskrétnost a pohodlí při ošetření klienta. Zároveň díky němu prádlo klienta není vystaveno nebezpečí znečištění masážními oleji, emulzemi, čokoládou, rašelinou, peelingem nebo jinými prostředky používanými při masáži, zábalu či terapii.

Jednorázové oblečení je oblíbeným standardem ve wellness zařízeních, hotelech a soláriích. Poskytněte i vy klientům špičkovou péči, nabídněte jim jednorázové kalhotky a tanga dámského nebo pánského střihu a jednorázové podprsenky pro dámy. Při kosmetických ošetřeních nebo masáži obličeje oceníte jednorázové čelenky a sítky na vlasy.

Lymfotrička a lymfonohavice se používají jako hygienická vrstva při přístrojové lymfodrenáži. Pro ambulance lékařů nabízíme jednorázovou vyšetřovací sukni.

Jednorázové oblečení je vyrobeno z netkané textilie. Je to jemný, na dotek příjemný materiál s tenkými gumičkami, který usnadňuje práci maséra, kosmetičky či terapeuta, netlačí a nedeformuje tkáně a umožňuje pohodlný přístup k pokožce a svalstvu klienta.

Jednorázové bílé bačkůrky z jemného, příjemného, savého froté lze samozřejmě použít vícekrát. Jsou oblíbené v hotelích, wellness zařízeních, masážních, kosmetických a pedikérských salonech jako bačkůrky pro klienty. Pantofle mají univerzální velikost a jsou protiskluzové.

V našem obchodě nabízíme kvalitní bavlněné oblečení vhodné pro maséry, kosmetičky, pedikérky a zdravotníky.

Kalhoty pánského střihu jsou ve velikostech 44 až 64, mají poutka na opasek, v pase gumičku pro pohodlný pohyb, dvě kapsy vpředu a jednu vzadu. Kalhoty dámského střihu si můžete vybrat ve velikostech 36 až 60. Dámské kalhoty mají pohodlné boční zapínání, část pasu tvoří gumička, takže sednou na různé postavy a jsou vybaveny dvěma praktickými kapsami v přední části.

Čisté bílé bavlněné tričko pohodlného unisex střihu s kulatým výstřihem z kvalitního bavlněného úpletu s gramáží 155g/m2 nabízíme ve velikostech Saž 2XL a unisex bavlněnou polokošili s výstřihem do V na knoflíky z bavlněného úpletu ve velikostech od S až po 3XL.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 17 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 17 produktů