Paravány

Paravány se jako praktický a vkusný doplněk hodí nejen do masérského salonu, ale také do hotelů, wellness zařízení, do prostor pro pedikúru, manikúru, kosmetiku a také do kanceláře nebo bytu.

V masérském salonu se pomocí paravánu nejčastěji rozděluje více masérských lehátek nebo se vytváří prostor pro klienty na převlékání.

Paravánem také opticky rozdělíte větší prostor na menší, útulné části a poslouží i jako pěkná dekorace oddělující soukromé prostory jako kuchyňka či pro ztlumení a odstínění světla z okna.

Naše paravány jsou vhodné do interiéru. V nabídce naleznete tří-, čtyř- a šestidílné paravány různých rozměrů az různých materiálů. Mají dřevěnou konstrukci s výplní z fotoplátna, mořské trávy, rýžového papíru, papírových provazů nebo bílého plátna.

Paravány s fotoplátnem jsou nejoblíbenějším typem paravánu. Díky konstrukci ze dřeva jsou lehké, ale stabilní. Fotoplátno nabízí na obou stranách stejný obrázek nebo dva různé obrázky, nejčastěji přírodní motivy jako květiny, voda, bambus či kameny. Fotoplátno paravánu je neprůhledné a jeho povrch se snadno čistí.

Přírodně působící paravány ze smrkového dřeva s výplní z rýžového papíru zapadnou do každého interiéru. Tento typ paravánu má výhodu v tom, že není průhledný, ale je průsvitný, propouští světlo, jemně jej tlumí a rozptyluje. Neutrální přírodní materiály vhodně doplní jakoukoli barevnou kombinaci v salonu a nepůsobí rušivě. Na výběr máte dvě šířky a tři barvy dřevěné konstrukce paravánu.

Čtyřdílné paravány s výplní z mořské trávy jsou robustnější a široké jsou až 2 metry. Mají zajímavý design se zakončením do obloučků. Výplet z mořské trávy je příjemný přírodní materiál s možností barevné úpravy. Nabízíme jej ve čtyřech výrazných barvách.

Pro milovníky čistých přírodních linií a jednoduchosti máme bambusové paravány s výplní z bílého plátna. Pevná bambusová konstrukce s lehkým bílým plátnem bude ozdobou každého interiéru.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 16 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 16 produktů