Ručníky a osušky

Kvalitní froté ručníky a osušky jsou nepostradatelnou výbavou ve wellness provozech, masážních, kosmetických a pedikérských salonech, ubytovacích zařízeních i v domácnosti.

Bavlněné ručníky a osušky od firmy Uniontex nabízíme ve standardní i vyšší gramáži v pestrých barvách včetně klasické bílé a v různých rozměrech.

Velký výběr barev umožňuje barevně sladit ručníky a osušky s vybavením salonu a vytvořit tak příjemné harmonické prostředí pro masáž a terapii. Můžete si také vyskládat sadu bílých nebo barevných ručníků a osušek do domácnosti.

Malé ručníky jsou vhodné do masérských salonů a hotelů jako ručníky na ruce pro hosty, k zakrytí obličeje při masáži, při masáži obličeje, rukou a nohou, i jako pokrývka na podhlavník při masáži.

Ručníky klasického rozměru a osušky doporučujeme pro zakrývání a utírání klientů v rámci masáže, pedikúry, manikúry, kosmetických a jiných ošetření, jakož i do wellness a ubytovacích zařízení. Ručníky a osušky typu COMFORT mají vyšší gramáž, jsou hebké, huňaté a luxusní.

Do sauny a wellness, ale i pro domácí použití jsou vhodné saunové kilty a turbany na vlasy. Turbany mají speciální střih a poutko s knoflíkem pro uchycení do správného tvaru. Chrání vlasy v sauně a ve sprše a používají se také jako ručník na vlasy po umytí nebo při zábalech na vlasy.

Velice praktické jsou sportovní ručníky z mikrovlákna. Hodí se nejen jako ručník na sport. Díky tomu, jak jsou lehké a přitom drží teplo, jsou příjemné na zakrývání těla při masáži nebo jiných ošetřeních. Ručníky z mikrovlákna jsou rychleschnoucí, což je velmi praktické a usnadňuje to jejich údržbu.

Pracovní ručníky a osušky typu WORK jsou kvalitní a levné. Jsou měkké, dobře savé as dlouhou životností.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 15 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 15 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací