Ručníky a osušky

Kvalitní froté ručníky a osušky jsou nepostradatelnou výbavou ve wellness provozech, masážních, kosmetických a pedikérských salonech, ubytovacích zařízeních i v domácnosti.

Bavlněné ručníky a osušky od firmy Uniontex nabízíme ve standardní i vyšší gramáži v pestrých barvách včetně klasické bílé a v různých rozměrech.

Velký výběr barev umožňuje barevně sladit ručníky a osušky s vybavením salonu a vytvořit tak příjemné harmonické prostředí pro masáž a terapii. Můžete si také vyskládat sadu bílých nebo barevných ručníků a osušek do domácnosti.

Malé ručníky jsou vhodné do masérských salonů a hotelů jako ručníky na ruce pro hosty, k zakrytí obličeje při masáži, při masáži obličeje, rukou a nohou, i jako pokrývka na podhlavník při masáži.

Ručníky klasického rozměru a osušky doporučujeme pro zakrývání a utírání klientů v rámci masáže, pedikúry, manikúry, kosmetických a jiných ošetření, jakož i do wellness a ubytovacích zařízení. Ručníky a osušky typu COMFORT mají vyšší gramáž, jsou hebké, huňaté a luxusní.

Do sauny a wellness, ale i pro domácí použití jsou vhodné saunové kilty a turbany na vlasy. Turbany mají speciální střih a poutko s knoflíkem pro uchycení do správného tvaru. Chrání vlasy v sauně a ve sprše a používají se také jako ručník na vlasy po umytí nebo při zábalech na vlasy.

Velice praktické jsou sportovní ručníky z mikrovlákna. Hodí se nejen jako ručník na sport. Díky tomu, jak jsou lehké a přitom drží teplo, jsou příjemné na zakrývání těla při masáži nebo jiných ošetřeních. Ručníky z mikrovlákna jsou rychleschnoucí, což je velmi praktické a usnadňuje to jejich údržbu.

Pracovní ručníky a osušky typu WORK jsou kvalitní a levné. Jsou měkké, dobře savé as dlouhou životností.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 15 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 15 produktů