Elektrická

Špičkový komfort pro maséra, fyzioterapeuta, kosmetičku, SPA a wellness zařízení a jejich klienty.

Elektrické masážní lehátko znamená nejvyšší komfort pro práci maséra i pro klienta. Masér si přizpůsobuje výšku lehátka přesně podle typu klienta a masáže.

Komfort při práci a vysoká nosnost
Při celotělové masáži si můžete pro komfortní práci nastavit lehátko při masáži nohou do vyšší polohy a při masáži zad níže. Nepřekvapí vás žádný typ klienta, ani útlý, ani urostlý s vysokým hrudníkem. Elektrická lehátka se také vyznačují vysokou nosností, dle typu až 270 kg.

Bezpečnost a pohodlí klienta
Klienti, hlavně ti starší nebo s pohybovými problémy, oceňují možnost sednout si na lehátko v přiměřené výšce bez vylézání a vyskakování. Po masáži je bezpečnější, když klient při opouštění lehátka má nohy pevně na zemi, nehrozí uklouznutí a úraz.

Výkonný a tichý motor
Spolehlivý motor v kombinaci s vysokou nosností elektrického lehátka umožňuje terapeutovi zatlačit na tělo klienta při masáži nebo manipulaci bez obav.

Ovládání zdvihu a vybavení
Pro ovládání výšky lehátka máme několik typů ručních, nožních nebo rámových ovladačů. Ruční a nožní ovladač se obsluhují příslušnou končetinou a rámový ovladač je rám kolem nožiček lehátka, kterým ovládáte zdvih lehátka zvednutím nebo přišlápnutím prakticky z kterékoli strany lehátka.

Elektrická a SPA/wellness lehátka nabízejí kromě možnosti změny výšky také příjemný uživatelský komfort. Jsou pohodlně čalouněné měkkou koženkou a některé typy jsou vybaveny kolečky pro snazší manipulaci v prostoru. Dvou- a třídílná lehátka mají polohovatelné díly pro vyšší pohodlí při různých druzích masáží a terapií s ovládáním na obou stranách lehátka.

Vícedílné elektrické stoly jsou vybaveny otvorem na obličej se zátkou čalouněnou v barvě lehátka a jednodílné modely jsou doplněny držákem podhlavníku s ergonomicky tvarovaným podhlavníkem také v barvě lehátka. Elektrická a SPA/wellness lehátka jsou široká 71-74 cm, což je optimální šířka pro práci maséra i pro pohodlí klienta.

Vybrané modely jsou vybaveny klíčkem motoru pro zafixování výšky lehátka, aby se nepohnulo při nechtěném dotyku ovladače výšky.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 8 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 8 produktů