Wellness

Wellness pokrývá termoterapii, terapeutické působení tepla a chladu na organismus a další prostředky pro terapie, pro saunování a masáže.

Jedním z nejoblíbenějších prostředků pro zábaly a masáže je rašelina. Tento čistě přírodní produkt lze díky vynikajícím vlastnostem použít jako jednorázový rašelinový zábal, nosič tepla pro wellness provozy i na doma a také do koupele.

Parafín a fangoparafín jsou tradiční a oblíbené prostředky pro termoterapii, zábaly a ošetřování pokožky. Kromě čistého parafínu ve formě tabulí, plátů, granulí, perliček či čistého oleje nabízíme také parafín s mentolem, výtažky z bylin a doplněný o vyživující a ošetřující látky. Vybrat si můžete také z více typů van na ohřev parafínu pro profesionální i domácí použití.

Nabídku prostředků pro termoterapii doplňují různé pomůcky pro nahřívání a chlazení svalstva a kloubů.

Wellness masáže znamenají komplexní přístup k tělu s důrazem na zdraví, krásu a ošetření pokožky. Proto najdete u nás výbavu i pro beauty masážepeelingové soli, fólie na zábaly, čokoládu a med na masáže, masážní svíčky a jiný sortiment pro maximální relax.

Masáž a wellness si může člověk dopřát i v pohodlí domova. Vyberte si z bohaté nabídky wellness doplňků a přípravků do koupele.

Saunování rozhodně do wellness patří. Profesionální esence a extrakty pro vůni a aromaterapii v sauně a velký výběr doplňků do sauny pomůže vám a vašim klientům zažít ještě lepší saunování.

Moxování získává stále více příznivců mezi maséry i širokou veřejností. Na rozdíl od akupunktury je jednodušší a intuitivnější. Moxy lze používat i v pohodlí domova.

Wellness nabídku doplňují vaky pro suchou uhličitou (CO2) koupel.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 225 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 225 produktů