Wellness

Wellness pokrývá termoterapii, terapeutické působení tepla a chladu na organismus a další prostředky pro terapie, pro saunování a masáže.

Jedním z nejoblíbenějších prostředků pro zábaly a masáže je rašelina. Tento čistě přírodní produkt lze díky vynikajícím vlastnostem použít jako jednorázový rašelinový zábal, nosič tepla pro wellness provozy i na doma a také do koupele.

Parafín a fangoparafín jsou tradiční a oblíbené prostředky pro termoterapii, zábaly a ošetřování pokožky. Kromě čistého parafínu ve formě tabulí, plátů, granulí, perliček či čistého oleje nabízíme také parafín s mentolem, výtažky z bylin a doplněný o vyživující a ošetřující látky. Vybrat si můžete také z více typů van na ohřev parafínu pro profesionální i domácí použití.

Nabídku prostředků pro termoterapii doplňují různé pomůcky pro nahřívání a chlazení svalstva a kloubů.

Wellness masáže znamenají komplexní přístup k tělu s důrazem na zdraví, krásu a ošetření pokožky. Proto najdete u nás výbavu i pro beauty masážepeelingové soli, fólie na zábaly, čokoládu a med na masáže, masážní svíčky a jiný sortiment pro maximální relax.

Masáž a wellness si může člověk dopřát i v pohodlí domova. Vyberte si z bohaté nabídky wellness doplňků a přípravků do koupele.

Saunování rozhodně do wellness patří. Profesionální esence a extrakty pro vůni a aromaterapii v sauně a velký výběr doplňků do sauny pomůže vám a vašim klientům zažít ještě lepší saunování.

Moxování získává stále více příznivců mezi maséry i širokou veřejností. Na rozdíl od akupunktury je jednodušší a intuitivnější. Moxy lze používat i v pohodlí domova.

Wellness nabídku doplňují vaky pro suchou uhličitou (CO2) koupel.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 227 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 227 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací