Pravá čokoláda pro masáže 700 g

Pravá čokoláda pro masáže 700 g

699 Kč
578 Kč bez DPH

										
																		
																		
																		
																		
																		
								
+
-
699 Kč
578 Kčbez DPH

Čokoládové pecičky z 96% kakaa lze použít na masáž celého těla, obličeje a dekoltu.

Módním trendem wellness center jsou jednoznačně zkrášlující procedury, do kterých patří i masáž čokoládou. S našimi výrobky si tento luxus můžete dopřávat v pohodlí domova.

Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Pravá čokoláda má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci organismu. Obsah theobrominu v kakau je podobný kofeinu a ve svých účincích podporuje v lidském těle látkovou výměnu. Antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a pomáhají redukovat strie.

Při masáži nebo zábalu pravou čokoládou se vaše pokožka během několika minut zbaví zrohovatělé olupující se kůže, šupinek a vrásek. Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfiny, tzv. hormony štěstí, čímž získáváme vitalitu a životní energii. Čokoláda pro masáže neobsahuje cukr.

Hmotnosť balenia: 700 g
Hmotnost pecičky: 3 g

Tipy na použití pravé čokolády:

Masáž těla: cca 15 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45°C, přidáme 27 ks pecek pravé čokolády, dobře rozmícháme. Provedeme jemnou, pomalou relaxační masáž.

Masáž obličeje a dekoltu: cca 5 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45°C, přidáme 10 ks pecek pravé čokolády dobře rozmícháme. Štětcem nanášíme na obličej a dekolt. Po masáži je možné nechat působit jako pleťovou masku.

Pleťová maska: cca 5 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45°C, přidáme 10 ks pecek pravé čokolády a dobře rozmícháme. Štětcem naneseme na obličej a dekolt, necháme 20 minut působit. Potom setřeme. Čokoládová pleťová maska ​​zbavuje pleť vrásek a dodá pokožce pružnost a hydratuje ji.

Zábal: cca 15 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45°C, přidáme 27 ks pecek pravé čokolády a dobře rozmícháme. Čokoládovou hmotu naneseme na záda, nohy a ruce, přikryjeme frisch fólií a nejlépe i dekou pro udržení příjemné tělesné teploty. Pro intenzivní vstřebávání výživných látek do pokožky by měl tento zábal trvat minimálně 30 minut. Po relaxačním zábalu čokoládovou hmotu setřeme.

Recenze

Přidejte recenzi k produktu.

Často kladené dotazy

  • Jak nakupovat
Jak si mohu objednat?

1. zadáním objednávky na e-shopu jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník
2. telefonicky v pracovních dnech mezi 7:00 a 15:00 na čísle 720 540 422
3. e-mailem na info@velvesa.cz

Jak mohu zaplatit?

1. kartou online
2. na dobírku (v hotovosti nebo kartou kurýrovi)
3. v hotovosti nebo kartou (v kamenné prodejně)
4. bankovním převodem

Neprošla mi platba kartou, co teď?

Platba kartou obvykle nepřejde z následujících důvodů:
- zadali jste nesprávné údaje z platební karty nebo je Vaše karta je exspirovaná
- nemáte dostatek finančních prostředků na bankovním účtu nebo máte nastavený nízký limit pro platbu kartou

Co dál?
Můžete si vybrat jeden z následujících postupů:
1. Prosím zkontrolujte si údaje na kartě a zaevidujte si objednávku znovu. Zadávejte platební údaje pozorně.
2. Pokud jste se rozhodli pro jiný způsob platby, vytvořte si objednávku znovu a vyberte si platbu na dobírku nebo bankovním převodem.
3. Zadaná objednávka zůstává u nás v systému, takže v pracovních dnech 7-15:00 kontaktujte náš zákaznický servis, kde k Vaší objednávce vybereme jiný způsob platby.

Je možné udělat změnu v objednávce?

Obvykle není problém změnit v objednávce množství nebo druh zboží, doručovací adresu nebo způsob dopravy. Prosím kontaktujte nás co nejdříve. Změny v objednávce, která již byla zabalena a předána dopravci, bohužel udělat neumíme.

Kdy mi doručí objednávku?

Pokud je Vaše objednávka zadána do 12:00 v pracovní den, bude Vám zásilka doručována následující pracovní den. Platí pro zboží, které máme skladem.

Pokud zboží momentálně nemáme na skladě, budeme Vás telefonicky kontaktovat s informací o předpokládaném čase naskladnění zboží a odeslání objednávky.

Po odeslání z našeho skladu přebírá zásilku dopravní společnost:
Kurýr GLS - v den doručování Vám přijde e-mail s určením tříhodinového okna, ve kterém bude zásilka doručována. Zásilku si můžete přesměrovat podle pokynů dopravce.
Zásilkovna - v den doručení objednávky na vámi vybrané odběrné místo Vám přijde e-mail / SMS s kódem pro vyzvednutí balíku a dalšími pokyny. Zásilku může vyzvednout kdokoliv, kdo nadiktuje obsluze odběrného místa kód pro vyzvednutí zásilky.

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano, zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od jeho doručení. Vrácené zboží nesmí být poškozeno. Zboží zabalte do původního obalu.

Jak mám reklamovat zboží?

Kontaktujte nás prosím při každé reklamaci.

Záruční reklamace
- do 2 let od zakoupení zboží
- řešíme co nejrychleji a dopravu zaplatíme my

Expres reklamace
- pro vybrané produkty s ikonou expres reklamaceexpres reklamace okamžitá výměna kus za kus nebo výměna poškozené části
- nahlaste nám do 12:00 v pracovní dny poškození nebo nefunkčnost produktu (doručte e-mailem fotografie poškození či chyby)
- následující pracovní den doručíme zdarma nový výrobek nebo náhradní díl

Pozáruční reklamace
- řešíme stejně rychle jako záruční
- náklady nese zákazník
- někdy stačí vyměnit pouze vadný díl a výrobek bude sloužit dál - kontaktujte nás