Prostěradla a ručníky

Jednorázové prostěradla a podhlavníky či oblečení už jsou hygienickým standardem většiny provozů. No pro vyšší komfort klienta mají i bavlněné prostěradla a ručníky při masáži stále své místo.

Jednorázová prostěradla pro maséry, kosmetičky, terapeuty a ambulance jsou vyrobeny z netkané textilie různé hustoty, z papíru, buničiny nebo z kombinace materiálů (nepromokavé jednorázové plachty). Perforované varianty jednorázového prostéradla mají předstřihané děrování v pravidelných rozestupech pro snadné odtržení. Jednorázové prostéradlo  chrání masážní lehátko, židli, vyšetřovací stůl nebo jiné plochy před zamaštěním nebo ušpiněním.

Jednorázové podhlavníky jsou vhodné pro masážní lehátka s podhlavníkem i výřezem a také na podhlavníky masérské židle.

Klasická bavlněná prostěradla se hodí jako pokrývka masážního stolu i do sauny a do wellness. Prostěradla do sauny jsou menšího, praktického rozměru.

Bavlněné froté ručníky a osušky jsou nezbytnou součástí každého wellness zařízení. Ručníky a osušky nabízíme v různých rozměrech, gramáži a barvách, aby se daly sladit do barevné palety masážního salonu.

Luxusní péči svým klientům poskytnete s ohřívačem ručníků. Je vhodnou výbavou masážního i kosmetického salonu a wellness zařízení.

Pro oblast saunování nabízíme nejen prostěradla do sauny a kilty pro saunování, ale také turbany na vlasy do sauny, které jsou praktickým doplňkem i na doma.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 43 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 43 produktů