Vyhřívací podložky

Komfort a rychlé přehřátí klienta na masážním lehátku nabízí elektrické topné podložky, topné deky a pantofle.

Vyhřívací elektrické podložky jsou součástí vyššího standardu při masírování a terapii. Teplotní komfort dle přání klienta umožňuje masérovi mírně snížit teplotu v masérské místnosti. Jelikož masírování je fyzicky namáhavá práce, masérovi se lépe pracuje místnosti o pár °C chladnější než vyhovuje klientovi, který leží. Vyrovnat tento rozdíl může pomoci právě vyhřívací podložka.

Vyhřívací podložky se hodí i do domácnosti. Není nic příjemnějšího než lehnout si po namáhavém dni do vyhřáté postele. Také při různých nemocech a namáhavé fyzické aktivitě může nahřívání urychlit vyléčení nebo rekonvalescenci. Vyhřívací podložka pod záda teplem uvolňuje svalstvo a prokrvuje jej. Teplo působí uklidňujícím způsobem i na nervový systém a proti stresu.

Elektrické vyhřívací deky a vyhřívací a masážní pantofle jsou vhodné jako dárek pro seniory, zimomřivé lidi, myslivce, rybáře, na chaty a chalupy. Ocení je lidé se slabším prokrvením končetin, kteří mívají studené ruce a nohy.

Většina elektrických topných podložek má příjemný povrch, nastavitelné stupně vyhřívání, ochranu proti přehřátí, možnost nastavit automatické vypnutí a lze je prát v pračce.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 9 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 9 produktů