Pomůcky pro jednodušší provádění masáže | velvesa.cz

Pomůcky pro masáž

Doplňky a pomůcky pro maséra.

Masažér je mimořádně oblíbená pomůcka na masáž i automasáž hlavy. Masážní pavouk se nasadí na hlavu podobně jako čepice a pohyby nahoru dolů nebo kroužením stimuluje pokožku hlavy a nervová zakončení. Při pravidelném používání má příznivý vliv na růst a kvalitu vlasů díky prokrvení pokožky hlavy. Pomáhá při bolestech hlavy a stresu. Potěší i jako praktický dárek.

Pouzdra na opasek s jednou nebo dvěma nádobkami poslouží hlavně mobilním masérům nebo při masážích na různých akcích. Umožňují mít masážní prostředky vždy po ruce. Větší pouzdro disponuje i kapsičkou na zip.

Masážní palec nebo spořič palce, případně tlakový palec je speciálně tvarovaná pomůcka určená především na ošetření trigger-points (spouštové body).

Akupresurní masážní pomůcky - prsten a náramek - jsou drobní pomocníci s velkým účinkem. Na unavené prsty a ruce, při studených prstech, pro maséry, hráčů na hudební nástroje, lidí, jejichž zaměstnání mimořádně namáhá ruce a prsty. Prokrví, uklidní, uvolní svaly a šlachy. Vhodné jako dárek.

skrýt popis
Kritériím odpovídá 20 produktů
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídá 20 produktů

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací