Medistik

Kanadský odborník na bolest ve třech různých formách s praktickou formou aplikace - tyčinka, sprej nebo roll-on.

Účinný masážní prostředek s vysokým obsahem methyl salicylátu a mentolu pro úlevu od bolesti svalů a kloubů. Díky praktickému balení ve formě spreje, tyčinky a roll-on se dá aplikovat přímo na problematické místo bez nutnosti mytí rukou po aplikaci.

Mimořádně vhodný do terénu pro všechny sportovce. Nezabere mnoho místa a pomůže zchladit nebo přehřát tkáň podle potřeby.

Základ u všech tří typů výrobků je podobný, ale ve spreji najdete i přírodní složky na výživu kloubů a vazů, podporu tvorby chrupavky, s protizánětlivými účinky.

Dual tyčinka se vyznačuje maximálním obsahem hřejivé složky methyl salicylát. Po použití přináší rychlý efekt v podobě zmírnění nebo odstranění bolesti. Hřeje i chladí zároveň, podle stavu tkáně.

Ice roll-on obsahuje přírodní složky, které rychlým ochlazením chrání problematické místo před vznikem zánětu a následně masivní prokrví pokožku, čímž uvolní ztuhlost svalů a kloubů hlavně na nohou, zádech a krku. Pomáhá i při migréně. Funguje podobně jako lokální kryoterapie.

skrýt popis
Kritériím odpovídají 2 produkty
FILTROVAT
FILTR
Zrušit filtr

Kritériím odpovídají 2 produkty