Sauna na obličej BEURER FS 60

Sauna na obličej BEURER FS 60

1 120 Kč
926 Kč bez DPH

										
																		
																		
																		
																		
																		
								
+
-
1 120 Kč
926 Kčbez DPH

Sauna na obličej BEURER FS60 je multifunkční zařízení pro péči o pleť, inhalaci a aromaterapii.

Balení obsahuje dva nástavce. Nástavec na obličejovou saunu je určen pro kosmetickou péči o pleť. Horká pára pomůže otevřít póry a umožní efektivně a hloubkově pročistit pleť. Pokožku hydratuje a připraví pro další čištění. Na zařízení můžete připevnit druhý nástavec a dopřát si léčivou, uklidňující inhalaci, která pomáhá při kašli a rýmě, zvlhčuje sliznici a uvolňuje dýchací cesty. Pro aromaterapii nakapejte pár kapek esenciálního oleje na vatu a vložte ji do nádoby na vůni.

Sauna na obličej je vybavena plynule nastavitelným výstupem páry a dvěma úrovněmi výkonu, které vám umožňují přizpůsobit intenzitu působení podle vašich potřeb. Sauna na obličej Beurer je vyrobena z kvalitních materiálů a nabízí dokonalý wellness zážitek v pohodlí vaší domácnosti.

Použití: Naplňte kovovou nádobku v zařízení vodou pomocí odměrky. Vyberte si nástavec, který chcete použít. Zapojte zařízení do elektřiny a otočte kolečkem směrem doprava na úroveň 2. Počkejte 3 minuty, dokud se voda ze zařízení nezačne vypařovat. Následně otočte kolečkem směrem doleva na úroveň 1. Sedněte si a překloňte se nad zařízení. Obličej nepřikládejte přímo k masce. Obličejovou saunu se doporučuje používat Max. 20 minut denně.
Při inhalaci nespouštějte intenzitu páry na úroveň 2, mohla by poškodit citlivou sliznici nosu. Inhalaci se doporučuje provádět maximálně. 10 minut a 1 x během 2 - 3 týdnů.

Čištění: Zařízení nechte vychladnout alespoň 10 - 15 minut. Před čištěním se ujistěte, že zařízení není pod elektrickým proudem. Masku na obličej nebo inhalaci odstraňte ze zařízení otočením proti směru hodinových ručiček a následně vyprázdněte nádobu na vodu. Nádobu poté očistěte pomocí odvápňovacího prostředku vhodného na hliník.
Zřízení a masky očistěte jemným navlhčeným hadříkem a vytřete dosucha. Zařízení nenamáčejte do vody, nepoužívejte při čištění ostré předměty a silné čistící prostředky, jako alkohol, aceton, benzen nebo abraziva.

Upozornění: Pokud máte zdravotní problémy nebo jste těhotná, konzultujte používání sauny na obličej s lékařem. Během saunování nepřikládejte tvář příliš blízko, hrozí riziko popálení. Během používání mějte zavřené oči.

Balení:
1 x sauna na obličej
1 x maska k inhalaci
1 x nádoba na vůni
1 x odměrka
Návod k použití

Recenze

Přidejte recenzi k produktu.

Často kladené dotazy

  • Jak nakupovat
Jak si mohu objednat?

1. zadáním objednávky na e-shopu jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník
2. telefonicky v pracovních dnech mezi 7:00 a 15:00 na čísle 720 540 422
3. e-mailem na info@velvesa.cz

Jak mohu zaplatit?

1. kartou online
2. na dobírku (v hotovosti nebo kartou kurýrovi)
3. v hotovosti nebo kartou (v kamenné prodejně)
4. bankovním převodem

Neprošla mi platba kartou, co teď?

Platba kartou obvykle nepřejde z následujících důvodů:
- zadali jste nesprávné údaje z platební karty nebo je Vaše karta je exspirovaná
- nemáte dostatek finančních prostředků na bankovním účtu nebo máte nastavený nízký limit pro platbu kartou

Co dál?
Můžete si vybrat jeden z následujících postupů:
1. Prosím zkontrolujte si údaje na kartě a zaevidujte si objednávku znovu. Zadávejte platební údaje pozorně.
2. Pokud jste se rozhodli pro jiný způsob platby, vytvořte si objednávku znovu a vyberte si platbu na dobírku nebo bankovním převodem.
3. Zadaná objednávka zůstává u nás v systému, takže v pracovních dnech 7-15:00 kontaktujte náš zákaznický servis, kde k Vaší objednávce vybereme jiný způsob platby.

Je možné udělat změnu v objednávce?

Obvykle není problém změnit v objednávce množství nebo druh zboží, doručovací adresu nebo způsob dopravy. Prosím kontaktujte nás co nejdříve. Změny v objednávce, která již byla zabalena a předána dopravci, bohužel udělat neumíme.

Kdy mi doručí objednávku?

Pokud je Vaše objednávka zadána do 12:00 v pracovní den, bude Vám zásilka doručována následující pracovní den. Platí pro zboží, které máme skladem.

Pokud zboží momentálně nemáme na skladě, budeme Vás telefonicky kontaktovat s informací o předpokládaném čase naskladnění zboží a odeslání objednávky.

Po odeslání z našeho skladu přebírá zásilku dopravní společnost:
Kurýr GLS - v den doručování Vám přijde e-mail s určením tříhodinového okna, ve kterém bude zásilka doručována. Zásilku si můžete přesměrovat podle pokynů dopravce.
Zásilkovna - v den doručení objednávky na vámi vybrané odběrné místo Vám přijde e-mail / SMS s kódem pro vyzvednutí balíku a dalšími pokyny. Zásilku může vyzvednout kdokoliv, kdo nadiktuje obsluze odběrného místa kód pro vyzvednutí zásilky.

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano, zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od jeho doručení. Vrácené zboží nesmí být poškozeno. Zboží zabalte do původního obalu.

Jak mám reklamovat zboží?

Kontaktujte nás prosím při každé reklamaci.

Záruční reklamace
- do 2 let od zakoupení zboží
- řešíme co nejrychleji a dopravu zaplatíme my

Expres reklamace
- pro vybrané produkty s ikonou expres reklamaceexpres reklamace okamžitá výměna kus za kus nebo výměna poškozené části
- nahlaste nám do 12:00 v pracovní dny poškození nebo nefunkčnost produktu (doručte e-mailem fotografie poškození či chyby)
- následující pracovní den doručíme zdarma nový výrobek nebo náhradní díl

Pozáruční reklamace
- řešíme stejně rychle jako záruční
- náklady nese zákazník
- někdy stačí vyměnit pouze vadný díl a výrobek bude sloužit dál - kontaktujte nás