Sauna na obličej s parním inhalátorem na nos a ústa | velvesa.cz

Sauna na obličej BEURER FS 50

Sauna na obličej BEURER FS 50

1 468 Kč
1 213 Kč bez DPH

										
																		
																		
																		
																		
																		
								
+
-
1 468 Kč
1 213 Kčbez DPH

Sauna na obličej s parním inhalátorem slouží jako účinné pomůcky pro intenzivní čištění a péči o celý obličej i dýchací cesty. Parní terapii můžete doplnit o léčbu přírodními éterickými oleji, jejichž účinky inhalátor značně posílí.

Obličejová sauna prostřednictvím páry prokrvuje pokožku a rozevírá póry pro snazší odstranění nečistot a efektivnější vstřebání následně nanesených produktů pro pěstování pleti. Má detoxikační účinky, hydratuje, dodává pleti pocit svěžesti a eliminuje záněty a akné.
Parní inhalátor pro nos a ústa zvlhčuje sliznici a napomáhá rychlému transportu léčivých látek na místa v organismu, kde jsou zapotřebí. Doplňuje tak účinky sauny o léčbu respiračních onemocnění.
Obličejová sauna s inhalátorem se hodí do kosmetických salonů, wellness i do domácnosti.

Použití:
Postavte podstavec přístroje na rovnou pevnou podložku. Do přiložené odměrky nalijte vodu po vyznačenou měrku na nádobě. Vodu vylijte do parní desky. Maximální množství vody vám vydrží na cca. 20 minut terapie. Následně parní masku pro obličej nasaďte na parní desku a upevněte ji otočením. Maska na obličej ve spodní části disponuje aromatickým nástavcem, do kterého můžete aplikovat oleje, bylinky nebo aromatické látky. Otevřete kryt nástavce, aplikujte pár kapek na vatový tampon a ten vložte do aromatického nástavce vložte a uzavřete.

K parní masce můžete nasadit i parní inhalátor. Dbejte na to, aby maska ​​i inhalátor dobře držely na přístroji.

Následně přístroj zapojte do zásuvky. Nad spínačem je vyznačena stupnice (1 - 2) pro intenzitu ohřevu. Spínač se pro urychlení ohřevu doporučuje nastavit na číslo 2. Po cca. 5 minutách se začne ze sauny a inhalátoru stoupá pára. Spínač otočte na číslo 1, aby se zredukoval parní výkon. Pro regulaci výstupu páry můžete manipulovat parním ventilem na zadní straně přístroje.

Po nastavení si sedněte za přístroj a pomalu se naklánějte směrem k masce. Obličejovou saunu se doporučuje používat Max. 20 minut za den, 2 až 3 x týdně a parní inhalátor Max. 10 minut za den, 2 až 3 x týdně. Po použití je vhodné obličej omýt studenou vodou a následně nanést pleťový krém nebo masku.

Upozornění:
Dbejte na to, aby byl spínač přístroje během používání na čísle 1. Obličej nedržte příliš blízko masky, abyste předešli popáleninám. Po ukončení terapie se ujistěte, že kontrolní světlo nesvítí a spínač je na čísle 0. Po použití se doporučuje přístroj vyčistit a před dalším použitím nechat vychladnout.

Technické parametry:
Výkon: 120 W
Připojení: síťové

Recenze

Přidejte recenzi k produktu.

Často kladené dotazy

  • Jak nakupovat
Jak si mohu objednat?

1. zadáním objednávky na e-shopu jako registrovaný nebo neregistrovaný zákazník
2. telefonicky v pracovních dnech mezi 7:00 a 15:00 na čísle 720 540 422
3. e-mailem na info@velvesa.cz

Jak mohu zaplatit?

1. kartou online
2. na dobírku (v hotovosti nebo kartou kurýrovi)
3. v hotovosti nebo kartou (v kamenné prodejně)
4. bankovním převodem

Neprošla mi platba kartou, co teď?

Platba kartou obvykle nepřejde z následujících důvodů:
- zadali jste nesprávné údaje z platební karty nebo je Vaše karta je exspirovaná
- nemáte dostatek finančních prostředků na bankovním účtu nebo máte nastavený nízký limit pro platbu kartou

Co dál?
Můžete si vybrat jeden z následujících postupů:
1. Prosím zkontrolujte si údaje na kartě a zaevidujte si objednávku znovu. Zadávejte platební údaje pozorně.
2. Pokud jste se rozhodli pro jiný způsob platby, vytvořte si objednávku znovu a vyberte si platbu na dobírku nebo bankovním převodem.
3. Zadaná objednávka zůstává u nás v systému, takže v pracovních dnech 7-15:00 kontaktujte náš zákaznický servis, kde k Vaší objednávce vybereme jiný způsob platby.

Je možné udělat změnu v objednávce?

Obvykle není problém změnit v objednávce množství nebo druh zboží, doručovací adresu nebo způsob dopravy. Prosím kontaktujte nás co nejdříve. Změny v objednávce, která již byla zabalena a předána dopravci, bohužel udělat neumíme.

Kdy mi doručí objednávku?

Pokud je Vaše objednávka zadána do 12:00 v pracovní den, bude Vám zásilka doručována následující pracovní den. Platí pro zboží, které máme skladem.

Pokud zboží momentálně nemáme na skladě, budeme Vás telefonicky kontaktovat s informací o předpokládaném čase naskladnění zboží a odeslání objednávky.

Po odeslání z našeho skladu přebírá zásilku dopravní společnost:
Kurýr GLS - v den doručování Vám přijde e-mail s určením tříhodinového okna, ve kterém bude zásilka doručována. Zásilku si můžete přesměrovat podle pokynů dopravce.
Zásilkovna - v den doručení objednávky na vámi vybrané odběrné místo Vám přijde e-mail / SMS s kódem pro vyzvednutí balíku a dalšími pokyny. Zásilku může vyzvednout kdokoliv, kdo nadiktuje obsluze odběrného místa kód pro vyzvednutí zásilky.

Mohu zboží vrátit bez udání důvodu?

Ano, zboží můžete vrátit bez udání důvodu do 14 kalendářních dnů od jeho doručení. Vrácené zboží nesmí být poškozeno. Zboží zabalte do původního obalu.

Jak mám reklamovat zboží?

Kontaktujte nás prosím při každé reklamaci.

Záruční reklamace
- do 2 let od zakoupení zboží
- řešíme co nejrychleji a dopravu zaplatíme my

Expres reklamace
- pro vybrané produkty s ikonou expres reklamaceexpres reklamace okamžitá výměna kus za kus nebo výměna poškozené části
- nahlaste nám do 12:00 v pracovní dny poškození nebo nefunkčnost produktu (doručte e-mailem fotografie poškození či chyby)
- následující pracovní den doručíme zdarma nový výrobek nebo náhradní díl

Pozáruční reklamace
- řešíme stejně rychle jako záruční
- náklady nese zákazník
- někdy stačí vyměnit pouze vadný díl a výrobek bude sloužit dál - kontaktujte nás

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací