Tipy na vánoční dárky pro muže, ženu, dítě a také prarodiče

5.12.2023Velvesa doporučujeČtení do 10 minut

Vybrat vánoční dárek je někdy namáhavý a stresující úkol, že? Na našem webu naleznete pěkný dárek pro všechny kategorie příbuzných, přátel i obchodních partnerů. Za poslední rok jsme přidali spoustu novinek a tipy na dárky vybíráme z nich, ale i z osvědčené klasiky, která vždy potěší. Doufáme, že radost z vhodně vybraného dárku budete s obdarovaným sdílet i vy.

Vánoční dárek od velvesa potěší

Co vybrat pro muže

Toto je často náročný úkol, co jen dát muži pod stromeček? Nejlepší něco, co mu usnadní nebo zpříjemní život.

Pokud máte doma sportovce nebo věčného plánovače, který každý rok od ledna určitě sportovat začne, zkuste ho inspirovat bodytrainerem na posilování s vlastní hmotností, který lze používat doma i venku nebo může začít v malém posilovačiem prstů a rukou.

Na případnou svalovici nebo bolesti svalů a kloubů se vždy hodí mít doma funkční balzámy a krémy a přidá-li se rýma či bolest hlavy, tygří balzám spolehlivě uleví. Komu se moc cvičit nechce, ale mívá ztuhlá záda a šíji, ocení prakticky tvarovaný trigger point masážer.

Chcete-li obdarovat milovníka wellness, můžete sáhnout po pánském saunovém kiltu, saunovém medu nebo masážním kartáči s praktickou dlouhou rukojetí a koupelové soli, které vylepší zdraví a vzhled pokožky i doma ve vaně nebo sprše.

Originálním dárkem, který muži oceňují pro příjemnou nevtíravou vůni, osvěžující, vyživující a pokožku zjemňující účinky, je pivní kosmetika. Pod stromeček se hodí dárkové sady, které již nemusíte dodatečně ozdobně balit.

Co vybrat pro ženu

Vybrat dárek pro ženu je určitě jednodušší, něco voňavého nebo určeného pro krásu a pěstování těla žena ocení, případně podaruje dál.

Prakticky ke každodennímu použití je turban na vlasy z přírodních vláken a zjemňující krém s příjemnou smetanovo-citrusovou vůní proti projevům celulitidy. Pro zjemnění pokožky můžete vybrat některý z bio tělových peelingů, například levandulový. Drobným dárkem pro krásu je i bahenní maska z Mrtvého moře plná minerálů a vitamínů, můžete vybírat z 8 druhů.

I když žena umí první projevy stárnutí přijmout s grácií, neodmítne možnost starat se o sebe tak, aby jim předešla. Anti-age účinky má pravidelné ošetřování pleti čistícím kartáčkem nebo gua sha škrabkou s vhodným masážním olejem, určeným pro obličej. Nejste si jisti, jestli bude vědět, jak na to? Přidejte také knížku, která účinky gua sha a správný postup při ošetření názorně vysvětlí.

Milovnice wellness potěší kilt do sauny, saunový med nebo olej do koupele, který zrelaxuje a dobře naladí na zbytek večera.

Poslední roky přinesly mimořádnou popularitu cvičením jako je jóga nebo pilates. Podložky na cvičení lze však využít i pro domácí cvičení, u vody, pod stanem nebo na opalování se na zahradě.

Z široké nabídky pomůcek pro automasáž bychom vybrali masážní pás, který umožňuje dotáhnout si i na problematická místa jako zadeček, záda nebo zadní strana stehen.

Turistky a sportovkyně jistě využijí hořčíkový olej, který elegantně řeší nedostatek magnézia rychle, bez dráždění trávicích orgánů a je vhodný i v těhotenství.

Hezkým difuzérem rozhodně nic nezkazíte a nezapomeňte do něj vybrat i dva tři éterické oleje pro začátek. Difuzér je milým dárkem nejen pro vytvoření příjemné voňavé atmosféry, ale také pro využití terapeutických účinků čistých éterických olejů.

Dárek pro babičku nebo dědu

Starší lidi potěší možnost dopřát si příjemné teplo, které uvolní svaly a klouby a utlumí bolest. Nejrychleji zahřívají elektrické vyhřívané deky a podložky, které lze použít při sledování televize, i pro zahřátí postele.

Akupresurní podložka prokrví a uvolní záda, nevyžaduje elektřinu a lze ji snadno přenést kamkoli. Stačí pár minut denně a člověk se cítí uvolněnější, než po lehké masáži. Případně vyberte z široké nabídky masážních přístrojů, které využije i zbytek rodiny.

Pro rychlou úlevu od bolesti v případě svalů a kloubů si senioři velmi oblíbili krém Muay. Instantní teplo kdekoli zajistí hřejivé náplasti proti bolesti, které jsou praktické tím, že se lepí na oblečení a ne na tělo. Dají se tedy snadno odložit například při sprchování a znovu hřejí po opětovném oblečení oděvu, na který byly nalepeny.

Ve starším věku mnohé lidi zlobí nohy, bolí, otékají, vybočuje palec. Mnohé z těchto problémů řeší hravě a bezbolestně adjustační ponožky. Ponožky jsou typický vánoční dárek, ale tyto mají navíc zdravotní účinky.

Neutrálním dárkem, který jistě potěší, je kousek z rodiny pivní kosmetiky nebo výživový doplněk pro zdravé srdce a cévy Živa, jelikož kardiovaskulární onemocnění jsou na předních příčkách zdravotních komplikací u starších ročníků.

Biolampa je sice dárek, do kterého je třeba investovat více, ale její využitelnost je opravdu univerzální. Bolesti kloubů, svalů, problémy s pokožkou, omlazení pleti a mnoho dalších použití bez vedlejších účinků a za pár minut denně.

Dárek pro větší i menší dítě

Pro radost celé rodiny obdarujte dítě masážním zvířátkem, dokupte si bílé tričko a namalujte na něj krajinku se spoustou cestiček nebo bludiště. Postup je následující: oblečete si tričko, lehnete si pohodlně na gauč nebo na zem a necháte dítě, aby vám jezdilo masážním zvířátkem po pomalovaných zádech.

Pro potěšení z koupele máme soli do koupele pro děti se zdravotními účinky nebo mycí rukavice ve veselých barvách ve tvaru rybičky nebo jiných zvířátek. Děti milují také voňavé a hravé bomby do koupele s bylinkami, které mohou po rozpuštění bomby lovit z vany. Starší dítě okouzlíte difuzérem s dálkovým ovládáním a pěknými světelnými efekty.

Pro malé, ale neposedné andílky je zde dárek, který potěší spíše rodiče, éterický olej určený přímo pro děti, pro dobrou náladu a zklidnění. Stejně dobrý nápad je dětská aromaterapeutická sada, kterou jistě využijete v případě nejběžnějších problémů jako rýmička, kašlík nebo bolení bříška.

Pokud jste masér a vaše dítě se zajímá o vaši práci, přibližte mu ji srozumitelným atlasem lidského těla nebo knížkou o reflexní terapii pro začátečníky, podle které si může zkoušet „čarování“ s tělem.

Dárkové poukazy

Vždy je to ověřená možnost nechat obdarovaného, aby si vybral sám, co ho potěší. U nás najdete dárkové poukazy v různých hodnotách již od 500 Kč.

Doufáme, že vyberete dobře a bude nás velmi těšit, když pod vaším vánočním stromečkem udělají radost dárky od velvesa.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.