Ze zákulisí velvesa: Co si bereme domů my

3.11.2022Velvesa doporučujeČtení do 10 minut

Už vám někdy napadlo, co z velvesa používají samotní velvesáci? Tak dnes se s vámi podělíme o pár zaručených tipů. Pro toto zboží si chodíme do skladu my.

Začneme položkami, které máme doma téměř všichni. Možná je znáte i vy a možná jste právě našli tip na vánoční dárek. Takže tyto věci máme my, velvesáci, oblíbené a důkladně ověřené.

Thajský krém Namman Muay u nás voní (nebo páchne, podle vkusu) skoro každý den. Andrea si natírá koleno, Papek kříže, Tomáš krk, protože se potřebuje zchladit a ostatní nejčastěji šíji nebo ramena unavená od sezení za počítačem a svaly unavené z posilovny nebo masírování. Vlastně většina z nás již přešla na Strongpower s podobným složením a výhodnější cenou, který hodnotíme jako o chloupek účinnější. Dokonce máme vždy jeden erární v zásuvce.

Vibrační pistoli máme také erární. To se máme, že? Ale mnozí z nás do vibrační masážní pistole investovali a máme ji i doma. Vynikající věcička pro rychlé promasírování unavených částí těla. Její velkou výhodou je, že si skoro celé tělo umí člověk promasírovat sám. Škoda, že mozek ne, občas by se to hodilo.

Ručníky, malé, velké, osušky, každý z nás začal jednou barevnou sadou a už se veze. Výborná savost, perfektní velikost, kvalitní, hebké, pěkné barvy a dlouho vydrží. Barevná paleta je tak široká, že si vybrala zatím každá koupelna.

Difuzéryéterické oleje jsou součástí každé velnesácké domácnosti. Jedině ve výběru éterických olejů se neshodneme, každý si jede to své. Martin v létě přísahá na mátu a zbytek roku je jeho favoritem ylang ylang a hřebíček, Peter si rovnou vybral sadu Kouzlo aromaterapie a provoní byt tím, na co má právě náladu. Livii nejvíce voní pačuli a bergamot a Erik si čistí vzduch tea tree a v zimě těší duši mandarinkou, pomerančem a levandulí.

Akupresurní masážní podložku máme v nabídce poměrně krátce, ale zdá se, že jsme se všichni zamilovali. Petra vám své zkušenosti s podložkou popsala v samostatném článku. Na jehož základě, mimochodem, si ji pořídil i Papek a také u Livie se leží doma na ježkovi.

No a pojďme na doporučení konkrétních lidí. Seznamte se s velvesáky.

Andrea ví o našem skladu všechno a udržuje v něm příkladný pořádek. Aďka si nesedne, dokud není všechno tip-top a proto ji občas bolí přesílené rameno nebo koleno. Takže tejpy, Muay nebo Medistik a funguje dál. V rámci relaxu si doma sype do vany soli do koupele a nedá dopustit na rybičky. To jsou tyto žínky. Pokud vybírá dárek, ráda sáhne do pivní kosmetiky.

Zuzana si vyzkoušela pomůcky na maderoterapii a vyhrál váleček se čtyřmi kostkami. Ve skladu celý den pobíhá nebo stojí, takže k masáži nohou večer u televize je tento váleček prý jako stvořený. Zuzi se zajímá i o reflexologii, takže si pořídila příslušnou literaturu a jako velmi praktické hodnotí bačkůrky.

Peter je náš služebně nejmladší člen, který zajišťuje přísun novinek do skladu. Nejvíce zkušeností má s tejpy ze své fotbalové éry. Když vybíral dárek, dostal tip na sůl do koupele a dopadlo to výborně. Zvažuje, kterou barvu ručníků si vybere a myslí si, že skonči u jedné sady. No, když myslíš, Peťo...

Papek (ano, je to přezdívka, ale my Martinovi jinak neřekneme) se vyzná v IT a ještě v milionu jiných věcí, často je na firmě na roztrhání. Doma pouští dětem difuzér. Znáte to, dvě malé děti, školka, rýmičky, kašel. Muay nebo Strongpower jsou jeho staří kámoši ještě z profesionální sportovní minulosti.

Tomáš je ten, který zajišťuje přísun zboží do skladu a nejčastěji chodí s Muayem natřeným za krkem. Tomi rád zkouší všechny novinky a nově je spokojen například s enzymatickým pracím práškem. A má největší přehled v nabídce dezinfekce.

Martin je náš obchoďák a jinak služebně nejstarší člen týmu. Masérské dovednosti mu nejsou cizí, takže mu nesmí doma chybět jednorázové podhlavníky a líh na baňkování. Nejraději masíruje rostlinnými oleji s neutrální vůní jako je mandlový Tomfit nebo Neutral od Saloos a svou klientelu natírá i Tygřím balzámem. Maťo doporučuje jako dárek bio čokoládový peeling od Saloos, prý za něj sklidil již vícekrát od obdarovaných pochvalu.

Petra je za téměř každým textem, který naleznete na stránkách velvesa, sociálních sítích a newsletterech. Masíruje na lehátku Lipt®D-05 nejraději směsmi rostlinných olejů od Saloos, topka je Devatero kvítí a když je třeba, vylepší masáž silikonovou baňkou. Svému psovi lije do jídla konopný olej, aby měl hezkou srst a v kuchyni se nepohne bez papírových a supersavých utěrek.

Lívie je naše vládkyně účetnictví. U nich doma se často pracuje na předělávce domu, zahrady i auta a ona zásobuje domácnost ručníky, papírovými utěrkami, pivním a glycerinovými bylinkovými mýdly a pivním krémem na ruce.

Kdo nezná Erika, asi k nám ještě nikdy netelefonoval. Erik zvládá na každém uchu mít jeden telefon a zároveň nahodit do systému objednávku. Jeho nejoblíbenější relax je naložit se do vany se solí nebo bombou do koupele. Léta si pochvaluje elektrickou vyhřívanou deku, která snese i praní a stále spolehlivě zahřívá. A pivní šampon si jeho koupelnu uvádí jako trvalé bydliště.

Jakub je náš šéf a majitel. Na stole má stále položený antistresový masážer hlavy a po kapsách nosí akupresurní prsteny. Kubo má doma k masáži lehátko Lipt®D-05 a jeho nejoblíbenějším je kokosový olej.

Tak i toto je velvesa, my tvoříme tým, který jednotkám v intenzivní starostlivosti o klienty přináší masérské vybavení a servis na jednotku.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.