Recenze masážních olejů Tomfit: Z nabídky od Tomfit si vybere každý

7.6.2021Velvesa doporučujeČtení na 5 minut

Rozhodujete se, jaký masážní olej vybrat? Nabízíme vám naše dlouhodobé zkušenosti s českou značkou Tomfit.

Tomfit masážní olej základní

Masážní oleje značky Tomfit od firmy Saela jsou nejprodávanějšími masážními oleji na velvesa.cz. A má to dobré důvody. Vysoká kvalita v kombinaci s přiměřenou cenou řadí tyto oleje mezi nejoblíbenější nejen na našem e-shopu.

Základní masážní olej

Z parafinových olejů je samozřejmě jednotkou základní masážní olej. V masérské škole, se kterou spolupracujeme, se používá jako základní masážní olej ve všech kurzech, protože nevyvolává podráždění pokožky, ošetřuje ji a má výborný skluz při poměrně malém množství oleje použitého na masáž.

 Rozhodujete se, jaký masážní olej vybrat? Nabízíme vám naše dlouhodobé zkušenosti s českou značkou Tomfit.

Čištěný parafín je stálý, nejsou v něm parfémy, barviva a nepotřebuje konzervační látky. Dobře "spolupracuje" i s baňkami při baňkování nebo s vodou při masáži lávovými kameny.

Samozřejmě, v rámci akreditovaného kurzu se účastníci masírují dennodenně i více než týden. Zde již u citlivějších lidí může pokožka zareagovat zčervenáním, ale masážní olej je v tom nevinně. Není v praxi obvyklé, aby někdo chodil na masáž 2x denně více než týden po sobě a pokožka už odmítá tření a promašťování.

Voňavé varianty

Z ostatních Tomfit parafínových olejů jsou mimořádně oblíbené směsi s éterickými silicemi nebo přídavky extraktů z bylin, například masážní olej citron, levandule nebo aloe vera. Klienti v masážních salonech, wellness a lázních oceňují účinky přírodních látek a navíc příjemnou, nevtíravou vůni.

Když zmiňujeme vůni, nesmíme zapomenout na parfémované masážní oleje Tomfit. Aromaterapeutická masáž, která přináší klientům absolutně uvolnění těla i mysli - to je například masážní olej čokoláda, růže nebo orchidej.

Poslední ověřenou skupinou parafínových olejů Tomfit jsou masážní oleje pro osvěžení. Výborné hlavně na masáž nohou, oblíbené u masérů, kteří mají v klientele sportovce nebo prostě jen lidi s unavenýma a těžkýma nohama. Na základě zkušeností můžeme doporučit například mentol, kafr nebo osvěžující a stimulující masážní olej borovice.

Rostlinné oleje

Králem mezi rostlinnými oleji Tomfit je mandlový olej. I proto se prodává v baleních od 250 ml po pět litrů.

Tento univerzální masážní olej je výborný pro pokožku i pleť a také jako základ při výrobě vlastních masážních olejů. Je vhodný i pro masáž malých dětí a miminek.

Mnoho lidí používá mandlový olej nejen na masáže, ale i na ošetřování pokožky, například při svědění, olupování, po slunění, na ošetřování vlasů či jako olej na odličování.

Pokud by se nás někdo zeptal, jaký masážní olej si vybrat, kdyby to měl být jen jeden jediný, tak určitě mandlový.

Tomfit masážny olej mandľový

Druhým univerzálním olejem pro masáž, tělo a domácnost je bio masážní olej kokosový. Do 24 - 25°C je tuhý, ale stačí nahřáté dlaně nebo vložit nádobku s olejem do horké lázně a máte připravený teplý olej s příjemnou kokosovou vůní na masírování.

Kromě toho se dá použít na ošetření pokožky, pleti i vlasů.

 Rozhodujete se, jaký masážní olej vybrat? Nabízíme vám naše dlouhodobé zkušenosti s českou značkou Tomfit.

Nejlepší výsledky při aplikaci kokosového oleje jsme zaznamenali, když jsme ho aplikovali na vlhkou pokožku. Stačí, když klient přijde na masáž z domu, kde se dříve osprchoval. Pokožka si udrží vlhkost.

Ale pozor, setkali jsme se i s lidmi, kterým vůně kokosového oleje překáží. Nedoporučujeme proto považovat ho za neutrální masážní olej. V tomto případě sáhněte raději po mandlovém oleji nebo kombinaci mandlového a makadamiového oleje natural.

Tomfit masážny olej natural

Masážní směsi pro všechny smysly

Tomfit nabízí i namíchané rostlinné masážní oleje s éterickými oleji pro specifický účinek.

Studování účinků esenciálních olejů a jejich kombinací vyžaduje mnoho času, proto je příjemné sáhnout po hotových a osvědčených mixech. Velmi oblíbené jsou uvolňující kombinace relaxační a zklidňující masážní olej.

Samozřejmě, v rodině rostlinných masážních olejů Tomfit najdete i parfemované oleje pro voňavou relaxační masáž a masážní oleje s přírodními silicemi nebo výtažky z léčivých rostlin.

Tak co, vybrali jste si? My jsme s "tomfiťákama" velmi spokojeni a s klidným svědomím je doporučujeme i našim klientům. Více než 20tiletá historie českého výrobce a spokojenost masérů i klientů jsou nejlepší vizitkou pro celou nabídku masážních olejů Tomfit.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.