Zeptali jsme se masérů: Jak si vzpomínáte na nejvtipnější momenty vaší masérské kariéry?

14.1.2021Život maséraČtení na 3 minuty

Je masírování pouze vážná práce, nebo se při ní dají zažít i vtipné momenty? Máte nějakou příhodu z masírování, která vás pobavila či zaskočila? Právě na to jsme se zeptali několika masérek a masérů. Pobavte se spolu s námi na jejich odpovědích.

vtipne momenty maseru obrazok

V zájmu zachování diskrétnosti jsme nezveřejnili celá jména respondentů.

Aneta

Přišel mi klient na celotělovou masáž. Zavedla jsem ho do masérny, ukázala jsem mu prostor na převlečení a lehátko a říkám: "Prosím, nachystejte se." No byla jsem překvapená, když jsem o minutku přišla a našla ho ležet na masérském stole v kraťasech, tričku, ponožkách a ... obutého v teniskách!

Hana

Celotělová masáž. Končila jsem hlavou a ušima, jako vždy. Klient vypadal moc spokojeně, ale také jaksi ... co já vím ... zasněně. Oblékl se, zaplatil, poděkoval, ve dveřích se však otočil na patě a říká mi rozhodným hlasem: "Máte čas? Já chci ty UŠI ještě jednou!"

Petronela

Vysvětlila jsem klientovi, jak má dýchat při trakci krku a že budeme s výdechem tlačit hlavu na hrudník a šli jsme na to. Říkám: "Nádech a řekněte kolik." A on na to: "Koooooliiiiiiiiik ..." Pochopil to doslovně.

Michal

Ptám se klientky, zda by nechtěla příště vyzkoušet lávové kameny. Dívá se na mě překvapeně: "To je co za masáž? O, hlavových 'kamenech jsem ještě neslyšela."

Anna

Klientka přišla na indickou antistresovou masáž hlavy, protože jí to doporučovali při problémech s vlasy. Dívám se - na hlavě krásná hříva - jakože co? Jaké problémy s vlasy? Jemně jsem přehrnula vlásky a cosi se mi nezdálo. Vtom klientka říká: "Aha, vidíte, dám si to dolů." A složila si paruku.

Lidka

Jeden starší pán měl při masáži velmi neklidné a "přítulné" ruky. Víte jak, já jsem dosti rázná, takže mu říkám: "Milý pane, takovou masáž, jak mi tu rukama naznačujete, poskytují zhruba o 1000 metrů dál a je o několik 1000 korun dražší. Chcete jít raději tam? "A domasírovalo se v klidu a v pohodě.

Broňa

Mám historky technického charakteru. Klient si vyžádal hodinovou masáž a vysloveně chtěl pouze nohy. Přišla jsem, odkryji ručník, no a pan měl spodní prádlo dlouhé až po kolena.

Nebo jsem nabídla klientce jednorázové spodní prádlo. Říkám: "Máme černé pánské tanga a bílé dámské kalhotky." Paní zvolila kombinaci černé tanga dolů a dosud nechápeme jak se jí to povedlo, ale kalhotky si napasovala namísto podprsenky.

Janka

"Prosím, lehněte si na lehátko, přikryjte se ručníkem a já hned přijdu." Ukázala jsem klientovi ručník, který ležel na lehátku. No a našla jsem ho sice přikrytého ručníkem, ale i plachtou! Vlezl si pod plachtu připravenou na lehátku na ležení.

Adam

Psala mi klientka, zda může platit jiným způsobem. Říkám ano, není problém, máme terminál na platbu kartou. Klientka odepsala, že myslela ještě jinak ... Přemýšlím, odepisuji: "Je to sice nezvyklé, ale v krajním případě můžeme vzít i stravenky." Tak si asi pomyslela, že jsem nechápavý a nejlépe bude napsat to polopatě. Samozřejmě, že jsem věděl, jaký způsob platby má na mysli. No odmítl jsem a klientka se ke mně už nikdy neobjednala.

A co vy a vaše vtipné masérské zážitky? Podělte se o ně v komentářích pod článkem.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 3

lenka

Dobrý den.Mě se stalo..Volal klient na obj.masáže a když konečně jsme měli termín i hodinu,tak se mě najednou zeptal."Prominte otázku,Máte velké prsa?Já koukala překvapeně a klient co stál u mého stolu to slyšel a souhlasně pokýval,že ano.Mám velké prsa.Tak jsem oznamíla,že ano,a ten klient,že se omlouvá ale že by ho masáž moc vzrušovala,tak termín odvolal.No,jsem se nasmála....lenka

Více

Jana

Mám velice veselého klienta. I jeho řeči jsou na hraně. Začínám masáž, svezu lehátko a klientovi natahuji záda. Jak jsem měla mastné ruce, tak jsem na něj upadla. Od té doby si dávám pozor, aby se mně to už nestalo.

Více

Pavlína

No v práci je veselo často ale někdy to končí i záchvatem smíchu . Jednou jsme s kolegyní dělali starším manželům čokoládovou masáž a dostali jednorázové kalhotky tanga no a oba oblečeno obráceně . Mohlo nám to urvat huby a nemohli jsme se smát to bylo šílené moje nejdelší masáž v životě !!!

Více