Návod k použití čokolády

22.1.2010Velvesa doporučujeČtení na 2 minuty

Čokoterapie pomáhá při celulitidě, vyhlazuje a zvlhčuje pokožku.

Návod k použití čokolády

Má omlazující účinky, podporuje činnost srdce a celkovou detoxikaci organismu. Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů a theobromin v kakau působí příznivě na cévní zakončení a aktivuje látkovou výměnu. Působí proti depresi, stresu a únavě.

Návod k použití
Obsah balení ohřejte ve vodním koupeli, po ohřátí otevřete obal a obsah vytlačte. Při masáži přidejte přírodní olej.

Masáž 1: Při masáži obličeje a dekoltu použijeme asi čtvrtinu tabulky čokolády, ohřejeme ji ve vodním lázni na teplotu 40 - 45 °C a současně vmícháme 5 - 10 ml mandlového oleje. Takto připravenou čokoládou provádíme masáž.

Masáž 2: Na masáž těla použijeme celou tabulku čokolády a 15 - 20 ml mandlového oleje. Postupujeme stejným způsobem.

Pravá čokoláda pro masáže 700 g

Pravá čokoláda pro masáže 700 g

699 Kč

Masáž 3: Na luxusní masáž celého těla nejdříve provedeme celotělový peeling. Potom uděláme masáž celého těla čokoládou (Přibližně 2 tabulky čokolády a asi 40 ml mandlového oleje). Na závěr na tělo naneseme čokoládový krém pro maximální jemnou pokožku a dokonalý zážitek.

Zábal: Na tělo použijeme celou tabulku čokolády, kterou ohřejeme ve vodní lázni na teplotu 40 - 45 °C. Pro lepší roztíratelnost přidáme mandlový olej. Rozehřátou hmotu rozetřeme špachtlí a přikryjeme nerozpustnou fólií. Po dobu aplikace (cca 20 min.) udržujeme zábal v teple (infralampa, zábal do deky). Následně zbytek čokolády odstraníme vlhkými ubrousky. Po zábalu zůstane pokožka vláčná a dlouhodobě provoněná.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací