Baňkování a moxování

29.9.2010Fit a v pohoděČtení na 2 minuty
Baňkování a moxování

Ti, kteří vyzkoušeli baňkování a moxování, si umí ocenit jejich blahodárné účinky.

Baňkování, nebo i léčení odsávacími baňkami je alternativní léčebná metoda, při níž se skleněné baňky různého tvaru a velikosti nahřáté z vnitřku teplým vzduchem přikládají na kůži a podtlakem způsobeným ochlazením teplého vzduchu se na ni přisají.

Masáž baňkami představuje mimořádně jednoduchou a účinnou metodu ošetřování. Její účinek jde nejen do hloubky buněk kůže a podkoží, ale i do obalu svalů. Dobré výsledky se dosahují při revmatických stavech, ztvrdnutí svalů, při zánětech, bolestech, napětí svalů a pod.

Hlavním cílem léčení odsávacími baňkami je posílit samoléčící síly organismu a zvyšovat jeho výkonnost. V současnosti se pro svou nenáročnost a pozoruhodný účinek při léčení mnoha akutních a chronických onemocnění dostává znovu do pozornosti veřejnosti.

Set na baňkování SKLO

Set na baňkování SKLO
-10%

2 537 Kč

2 283 Kč

Moxování je tradiční čínská léčebná metoda, která přehříváním akupunkturních bodů stabilizuje vegetativní nervový systém, zrychluje látkovou výměnu v organismu a zvyšuje jeho obranyschopnost.

Hlavní oblastí použití jsou chronická onemocnění dýchacích cest, poruchy trávicího traktu, menstruační poruchy, neplodnost, bolesti v kříži a onemocnění kloubů. Pro její imunostimulační efekt se používá při psychických depresích, stavech vyčerpanosti, nízkém krevním tlaku, pocitu chladu v těle a rekonvalescenci po chronických onemocněních a operacích.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací