Thajské krémy Namman Muay | velvesa.cz

Thajské krémy Namman Muay

2.12.2015Velvesa doporučujeČtení na 4 minuty

Při sportovních aktivitách a dalších fyzicky náročných činnostech bývá zahřátí svalů, kloubů a těla před výkonem značně podceňováno. To je také jeden z důvodů, díky kterým vás tělo bolí více, než by mělo. Natažené svaly, pocit, že se nemůžete pohnout, slabé ruce a bolest i při nadechnutí je odpovědí vašeho těla na fyzickou zátěž, kterou nezná. Prohřátí a rozcvičení není určeno jen profesionálům, ale také amatérům a rekreačním sportovcům, kteří tělo vystavují namáhavému fyzickému výkonu nepravidelně. Nečekejte na to, až se nebudete moct pohnout a věnujte přípravě na fyzický výkon dostatečnou pozornost.

Připravte tělo na pohyb

Pokud máte pocit, že je vaše rozcvičení nedostatečné nebo si nevíte rady s krátkým strečinkem, pak byste měli vyzkoušet thajské krémy Namman Muay. Tyto produkty díky svému složení dopřávají svalům a kloubům dostatečné prohřátí a tím tělo připravují na fyzickou zátěž. Produkty řady Namman Muay mohou být brány jako rychlá a účinná náhražka krátké rozcvičky před výkonem. Nicméně ani samotné zahřívací cviky není moudré opomíjet. Kombinace cviků a použití thajských krému Namman Muay poskytuje dostatečnou přípravu těla tak, aby bylo předejito bolestivým reakcím po výkonu nebo trvalejším a hloubkovým zraněním, které se z mohou z drobných poranění postupně rozvinout.

Thajské krémy Namman Muay se aplikují před i po fyzickém výkonu nebo 2-3 krát denně na problematická místa. Aplikaci neprovádějte na místa s otevřenými ranami či sliznice. Při kontaktu se sliznicemi krémy nepříjemně štípou. Thajské krémy díky svému složení pomáhají zmírňovat problémy s pohybovým ústrojím, které se projevují bolestí svalů a kloubů. Krémy Namman Muay dokážou hloubkově prohřát svalstvo, pomoci při revmatických potížích a zmírnit otoky či pohmožděniny. Regenerační účinek a příjemný pocit je doplněn chladivým dojmem, který se dostaví krátce po aplikaci krému.

Thajský krém Namman Muay 100 g

Thajský krém Namman Muay 100 g

262 Kč

Na drobné ranky i štípance

Při sportu nejsou odřeniny a oděrky žádnou výjimkou. Drobná poranění ke sportu zkrátka patří, stejně jako k dětským hrám či práci na zahradě nebo domě. V tomto případě vám může ulevit a s rychlejším hojením pomoci Antiseptický krém Namman Muay. Krém v sobě skrývá ale také jiné výhody a účely jeho použití. V chladných měsících určitě oceníte jeho pozitivní účinky při léčbě oparů, v teplých měsících se vám bude hodit při boji s komáry a jejich štípanci. Antiseptický krém Namman Muay také pomáhá tlumit následky vzniklé popálením pokožky. Tento šikovný pomocník se prodává v malém balení o gramáži 5 g, takže se pohodlně vejde do kabelky i cestovní tašky. Antiseptický krém Namman Muay by vám jednoduše neměl chybět.

Hřejivý účinek a celkové prohřátí svalstva a kloubů vám poskytne Masážní olej Namman Muay. Olej se jemně vmasíruje na dané místo a nechá se působit. Používat olej Namman Muay může prakticky kdokoliv kromě těhotných a kojících žen. Ty by se měly použití výrobku úplně vyvarovat.

Namman Muay jako prevence

Sportování vyžaduje dobrou fyzickou kondici, která se neprojevuje pouze dobrým stavem svalstva a kloubů. Fyzická aktivita může být značně omezena v případě ucpaných dýchacích cest a samozřejmě rýmy. I v tomto případě je pro vás v řadě thajských výrobků připraven jeden, který účinně uvolní dýchací cesty a působí podpůrně při léčbě rýmy. Thajská inhalační esence se používá zevně a stejně jako masážní olej Namman Muay není určena pro těhotné a kojící ženy.

Způsobů, jak své tělo připravit na fyzickou zátěž a namáhavý výkon, existuje několik. Použití thajských krémů Namman Muay k nim rozhodně patří. Svým jedinečným složením prohřejí svalstvo i klouby a působí preventivně proti úrazům a problémům s pohybovým ústrojím. Jejich oblíbenost mezi sportovci dokazuje jejich kvalitu a pozitivní účinky na tělo. Thajské krémy jsou určeny všem, kteří se potýkají s fyzickou zátěží nebo problémy s pohybovým ústrojím či komáry nebo opary.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací