Paravány – doplněk, který nabízí soukromí | velvesa.cz

Paravány – doplněk, který nabízí soukromí

9.6.2014Velvesa doporučujeČtení na 5 minut
Paravány – doplněk, který nabízí soukromí

Masáže jsou ideální formou odpočinku, uvolnění a relaxace. Tělo i mysl může doslova vypnout a pod rukama zkušených masérů přijde každý klient na úplně jiné a rozhodně optimističtější myšlenky. To je hlavní důvod, proč jsou masáže tolik oblíbené. Ovšem celkový dojem a to, zda se klient znovu vrátí, není jen otázka samotného masírování.

Masážní salón by měl působit příjemně a sympaticky. Čistota, pocit soukromí a zachování intimity může zejména u ostýchavějších zákazníků sehrát velkou roli. Nic by tedy nemělo být ponecháno náhodě, aby se nestalo, že klient odejde v rozpacích.

Masírovat v oblečení se bohužel dá pouze při speciálních masážích, které nejsou tak časté a většina salónů je neposkytuje. Svlékání se nevyhne nikomu, ale pro některé klienty to může představovat vcelku nepříjemnou záležitost, zvlášť když nemá možnost se skrýt a v klidu si odložit svršky.

Masérna by tedy kromě masážních lehátek a židlí, prostěradel a ručníků nebo třeba olejíčků, měla rozhodně obsahovat tzv. soukromou nebo chcete-li intimní zónu. Nemusíte hned stavět zdi, takovouto zónu totiž vytvoříte velice snadno pomocí paravánů. Ty dokážou velice jednoduše rozdělit místnost a navíc do interiérů masážních salónů skvěle zapadají.

Paravány jsou vyráběny z přírodních materiálů jako je například dřevo, bambus nebo mořská tráva a proto umí navodit líbivou a příjemnou atmosféru. Paravány představují doplňky s mnoha rozmanitými možnostmi. Na trhu se prodávají jednoduché, dvoudílné, třídílné, čtyřdílné nebo paravány, které můžete sestavit do tvaru šestiúhelníku.

Paraván Lipt15

Paraván Lipt15

1 850 Kč

Rozměry paravánů jsou dostatečně velké, takže ani největší stydlín se nemusí obávat, že jej bude při svlékání či převlékání vidět. Široký výběr se rovněž nabízí u rámů a výplní a tedy celkového a konečného designu. Paravány s černým dřevěným rámem nebo rámem v přírodní barvě dřeva a papírovou výplní připomíná úchvatnou atmosféru země zapadajícího slunce. Při troše fantazie se z masážního salónu může stát oáza klidu a svěžesti inspirovaná Japonskem. Stejně dobře dokážou tuto atmosféru přiblížit paravány s dřevěným rámem a výplní tvořenou štípaným bambusem nebo paravány celé vytvořené z bambusu v jednoduchém a velice praktickém dekoru. Exotiku a čistou přírodu si klienti vybaví při pohledu na paraván s výpletem z provázků mořské trávy. Tyto paravány nabízejí možnost, jak masážní salón osvěžit veselými barvami, protože výplety z mořské trávy se prodávají v hnědé, červenohnědé, oranžové nebo zelené barvě.

Pozvednout úroveň masáží a získání loajality klientů je ve vysoké konkurenci velice důležité. Profesionální, ale vstřícný přístup společně s dokonalým interiérem salónu může být v tomto případě rozhodující.

Masážní salón s uklidňujícím interiérem ale rozhodně nemusí být nudný. I moderní styly a trendy si zde najdou své místo. Masérna může být doplněna o výrazný prvek, který bude přitahovat pozornost zákazníků. I když by se mohlo zdát, že paravány takovým doplňkem nejsou, opak je pravdou. Paravány jsou vyráběny rovněž s různými potisky. Levandulová pole jako výplň paravánu automaticky vyvolávají pocit, jako by byly z paravánu i cítit svou specifickou a příjemnou vůní. Pohled na pole plné fialových kvítků a v pozadí jasně modré nebe navozuje veselou náladu. Rozmanité druhy květů použité pro výplň paravánů působí vždy jemně, ale zároveň také povzbudivě a vkusně. Paravány, které jsou zdobeny mořskými hvězdicemi ležícími v písku nebo motivy vycházejícími ze Zenu působí jako balzám na duši.

Dopřát klientům atmosféru přispívající k dokonalé relaxaci je základem úspěchu stejně, jako je zaujmout. A to je možné právě díky nápaditým a originálním paravánům. Touto dekorací a zároveň praktickou pomůckou rozdělíte i místnost, kde masírujete třeba dva klienty zároveň. Díky lehkému provedení zůstane prostor vzdušný a vy si tak užijete masáž v naprostém klidu a pohodě.

Paravány své využití najdou i v restauracích, hotelech, kancelářích či v bytě nebo domě. Opticky rozdělí prostor a poskytnou intimní prostor. Dají se použít i jako dělící příčky, na terasách nebo zahradách. V takových případech je možné pořídit paravány s motivy Paříže, Pisy nebo Route 66. Paravány nejsou jen obyčejnou zástěnou. Krásné vzory výplní z nich dělají okrasné doplňky a výrazné interiérové prvky, které si získávají stále větší obdiv.

Inspiroval Vás článek k něčemu novému, ale chybí Vám vybavení?
[blue_block_text]

Komentáře k článku 0

Buďte první, kdo přidá komentář.

Tato stránka používá cookies, aby vám přinesla co nejpříjemnější uživatelskou zkušenost. Více informací